CONTENT

Autor: Rebecca Lieb

Content. we wszystkich swoich formach. stanowi najistotniejszy element każdej kampanii marketingowej. Znalezienie idealnej równowagi pomiędzy content marketingiem a strategią contentową jest niezwykle trudne. ale niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Dzięki tej książce dowiesz się nie tylko. jak wyprodukować treści na strony WWW. blogi. do social mediów. ale także w jaki sposób skutecznie wykorzystać je do budowania społeczności wokół marki. To kompletny podręcznik. który powstał po wieloletnich badaniach nad dynamicznie zmieniającym się rynkiem. a także dzięki wielogodzinnym wywiadom z menedżerami światowych wiodących marek.

Podręcznik napisany przez specjalistów z branży zawiera najnowsze trendy z dziedziny marketingu contentowego. a także użyteczne przykłady kampanii oraz fascynujące studium

:

Cena:


Menedżer 80/20

Autor: Richard Koch

Czy przytłacza cię ciągły napływ wiadomości do skrzynki odbiorczej?

Czy masz trudności z uporaniem się z zadaniami z listy „do wykonania”?

Czy siedzisz w pracy dłużej. niżbyś chciał. i masz wrażenie. że nie poświęcasz czasu na naprawdę ważne rzeczy?

Jeżeli tak. nie jesteś sam. Zwłaszcza w dzisiejszych trudnych czasach wielka liczba menedżerów czuje się przytłoczona. pozbawiona kontroli i bezsilna w obliczu konieczności poważnej zmiany w funkcjonowaniu ich organizacji.

Piętnaście lat temu bestsellerowy autor Richard Koch przybliżył światu zasadę 80/20. zgodnie z którą 20 procent naszego czasu. wysiłku i ważnych decyzji jest źródłem 80 procent naszego sukcesu. W książce Menedżer 80/20 Koch pokazuje. jak wykorzystać tę zasadę. by stać się sku

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788324047154: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/corki-ksiezniczki-jean-sasson-127912u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/126973/epub

1:

:

Cena:


Depresja i inne magiczne sztuczki

Autor: Sabrina Benaim

Najgłośniejsza youtuberka. performerka z Kanady i jej wyjątkowa poezja

cześć. kiedy mówię cześć. chcę powiedzieć dziękuję. kiedy mówię dziękuję. chcę powiedzieć uwielbiam cię. kiedy mówię uwielbiam cię. chcę powiedzieć. że sprawdzę twój horoskop.

Możesz pisać o miłości i kobiecości. o dojrzewaniu i samoświadomości. Możesz pisać o chłopcach. których kochasz. Ale o depresji? Do tego potrzeba niezwykłej odwagi i nietuzinkowego talentu.

Sabrina Benaim jest przenikliwą obserwatorką codzienności. którą z niezwykłym wyczuciem opisuje w krótkich formach poetyckich. Jej wiersze zaskakują. wzruszają i rozśmieszają. a – przede wszystkim – są do bólu szczere. Ten tomik odczaruje nawet najbardziej mroczne chwile w naszym życiu.

mama mówi: przecież umiesz zrobić coś z niczego.

a potem pyta bez ogródek czy się boję śmierci.

nie.

ja się boję żyć.

Sabrina Benaim – popularna kanadyjska poetka i perfomerka. Jej poemat Explaining My Depression to My Mother stał się kulturowym fenomenem. który obejrzało na Youtubie prawie 7 milionów osób.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 23.9podstawy dietetyki książka pdf, serotonina houellebecq premiera, dzikie serce eldredge, miasto kości cassandra clare, malachow, walter russell, bartosz szafran, gruzowisko, tryby warunkowe angielski ćwiczenia pdf, rewolucyjny geniusz roślin, od sasa do lasa, gorzej byc nie moze, pałac zdrady, miłość na manhattanie, tematy rozprawek dziady cz 3, daniken książki, przestępczość zorganizowana pdf, sekielski susza, tadeusz slawek, świąteczny gość online, beata baczyńska, wygląd zewnętrzny angielski ćwiczenia pdf, zimbardo psychologia i zycie, grzegorz kochman, dom czwarty pdf, modelowanie cyfrowe…