ISBN

9788320054248: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/analiza-przypadkow-klinicznych-w-alergologii-jerzy-kruszewski-31069u

Cena:


Ochrona przed wykorzystywaniem przewagi kontraktowej w obrocie produktami rolno-spożywczymi – prawa i obowiązki przedsiębiorców

Autor: Katarzyna Czajkowska-Matosiuk

Prezes UOKiK zyskał możliwość dyscyplinowania przedsiębiorców nieuczciwie wykorzystujących przewagę kontraktową w obrocie produktami rolno-spożywczymi. w tym nakładania na nich kar pieniężnych. Co istotne za naruszanie przepisów ustawy Prezes UOKiK może ukarać nie tylko przedsiębiorców stosujących takie praktyki. ale też kierowników. osoby pełniące funkcje zarządcze. a nawet pracowników kontrolowanej firmy.

 

Nowe przepisy obowiązują od 12 lipca 2017 r.Bezpośrednim celem ustawy jest wyeliminowanie nieuczciwych praktyk handlowych w relacjach między przedsiębiorcami prowadzącymi działalność w zakresie produkcji. przetwórstwa i dystrybucji produk

:

Cena:


31078

7: https://woblink.com/ebook/eel-genesis-wiara-krzysztof-bonk-31078u

1

:

Cena:


The Drift Fence

Autor: Zane Grey

Zane Grey evokes the atmosphere. hardships and possibilities of the Old West like nobody else. Leaving Missouri with no knowledge of cattle ranching. Jim Traft of Missouri is put in charge of building one hundred miles of fence on his uncle’s western ranch to prevent cattle from drifting. The job puts him in conflict with the local community and he must find a balance. There’s also the lovely Molly Dunn to distract him; but how can he hope to woo the sister of his chief enemy? The Drift Fence shows how this tender young man struggles to overcome the odds he faces and ultimately wins over the heart of the beautiful young lass.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne

Autor: Katarzyna Wieczorowska-Tobis

Jest to nowoczesny podręcznik uwzględniający najnowsze osiągnięcia w dziedzinie geriatrii oraz współczesne rozwiązania w opiece geriatrycznej.

Publikacja została podzielona na trzy części. Część I zawiera charakterystykę procesu starzenia. w części II omówiono specyfikę chorobowości u starszych pacjentów z uwzględnieniem aspektów postępowania pielęgniarskiego w wybranych patologiach. natomiast część II jest poświęcona organizacji opieki nad starszym pacjentem.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 109


Niekochana

Autor: Madelina Sheehan

ŻYCIE TO NIE BAJKA. MIŁOŚĆ TO NIE ZABAWA

Dorothy Kelley jest urodzoną romantyczką. wypatrującą księcia na białym rumaku. Lecz zamiast go znaleźć. w wieku piętnastu lat zachodzi w ciążę. A mając lat osiemnaście. wychodzi za mężczyznę. którego nie kocha. 

Jednak wszystko się zmienia za sprawą Jasona Brady’ego. członka klubu motocyklowego Hell’s Horsemen. Miłość do niego zwala Dorothy z nóg. Ale to wszystko nie jest takie proste. Jase ma żonę i dzieci. Chociaż Dorothy cierpliwie czeka. aż ukochany zostawi dla niej rodzinę. czas mija nieubłaganie. Jej rozgoryczenie wykorzystuje James Young. którego życie jest pełne sekretów.

Kolejne zdarzenia są bolesną podróżą do samopoznania i wybaczenia. podczas której Dorothy uświadamia sobie. że miłość. k

:

Cena:dazai osamu zatracenie, wyd difin, nowa laleczka, anna zbiegień-turzańska, astrofizyka dla zabieganych ebook, wolne lektury chłopcy z placu broni, michał januszkiewicz, gra o tron mobi, mes inventor, czołgi 3 rzeszy, jacek bocheński blog, władimir sorokin, ile stron ma felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi, remigiusz mróz wyrok pdf, książki ebook, 14 lipca 1410, obsesja doskonalosci, wspomnienia z domu umarłych, lem biografia, anna przedpełska-trzeciakowska…