Odkrywanie śladu

Autor: Arno Stern

Arno Stern uczy nas. jak patrzeć na rysunki dzieci – nie wystarczy się przy nich zatrzymać. trzeba też przyjrzeć się im w skupieniu. uwolnić się od utartych schematów i prób oceny oraz zastanowić się. w jaki sposób dzieci próbują przez rysowanie i malowanie wyrazić siebie oraz to. co je dotyka. Dopiero wtedy można zrozumieć. co wyrażają ich rysunki i co się za nimi kryje. Arno Stern nazywa to „śladem”.

W książce tej z ogromną starannością opisuje. jakie ścieżki zaprowadziły go do odkrycia „śladu” oraz w jaki sposób można samodzielnie dostrzec go w rysunkach i obrazach dzieci.

Prof. dr Gerald Hüther

 

 

Powszechnie przyjmuje się. że dziecko poprzez rysowanie chce nam coś przekazać. Takie podejście sprawia. że rysuje ono to. czego ocz

:

Cena:


Historia brody

Autor: Christopher Oldstone-Moore

Po blisko stu latach nieobecności obserwujemy tryumfalny powrót brody. Spada sprzedaż maszynek do golenia. otwierają się dawno zapomniane barber shopy. a troska o piękną brodę to podstawowy obowiązek naprawdę stylowego mężczyzny.

Wodzowie. wojownicy. rewolucjoniści i hipsterzy – zarost zawsze jest deklaracją tego. kim mężczyźni są i co pragną osiągnąć.

Christopher Oldstone-Moore barwnie przedstawia niezwykłą historię zarostu. To fascynująca opowieść o odwiecznym konflikcie brody i brzytwy w walce o męskie oblicze. Bo zarost lub jego brak to coś więcej niż tylko poranny zabieg przed lustrem – to sygnał. jaki wzorzec męskości wybieramy. Zarost pozwala mężczyźnie zaznaczyć swoją pozycję. wyrazić osobowość i daje poczucie wolności.

Od najdawniejszych czasów poprze

29.9: https://woblink.com/ebook/przeczucie-tetsuya-honda-31247u

Cena:


Nadwiślańskie serca

Autor: Katarzyna Archimowicz

Warszawska Saska Kępa i piękne plenery Kazimierza Dolnego. Marta. młoda. ambitna kobieta. za nic nie chce powielać losów swoich rodziców i rodzeństwa. Wie. czego chce. i odważnie realizuje plany. Pewnego dnia w jej życiu pojawia się Janusz – mężczyzna. który niebawem ma wziąć ślub… Czy miłość tych dwojga ma szansę na szczęście? I czy zakochana kobieta ma prawo oddzielić ojca od córki?

„Nadwiślańskie serca” to opowieść o tym. że czasem rzeczy najistotniejsze są tak blisko. że ich nie dostrzegamy. To książka o potędze miłości. również tej dojrzałej. o sile przyjaźni i niepotrzebnych stereotypach.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9


The Eyes of Max Carrados

Autor: Ernest Bramah

Short mysteries involving the blind detective Carrados. Max Carrados is one of the most unusual detectives in all fiction. He is blind – and yet he has developed his other faculties to such an amazing degree that they more than compensate for his lack of sight. „The Eyes of Max Carrados” opens with a somewhat defensive essay which chronicles astonishing feats of the blind. Carrados himself outdoes them all and perhaps combines a few too many amazing abilities for real conviction. Here is a collection of the best of Max Carrados. a set of stories featuring a series of baffling puzzles to challenge the greatest of detectives. They are written by Ernest Bramah with great wit. style and panache.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9realizm stosunki międzynarodowe, 365 dni pdf doci blanka, zeszyt w kratkę jan twardowski, w kajdankach miłości pdf, armentrout jennifer, marcin braun, ciemna liczba, oskar i pania róża problematyka, łobocki teoria wychowania w zarysie, bezpieczeństwo pdf, gotlib, zarządzanie teoria i praktyka koźmiński pdf, makbet opracowanie, infj cechy, angielski u lekarza, zaczarowana zagroda centkiewicz, modele stosowania prawa, marta dzido frajda, sklepik z marzeniami pdf, graham lynne…