ISBN

9788324041800: Wydawnictwo

Jarosław Kaczyński zawładnął Polską. zaś Antoni Macierewicz zawładnął prezesem Prawa i Sprawiedliwości. Ten wyrachowany polityczny gracz decyduje o tym. w co wierzą Polacy.

Oto pierwsza biografia najbardziej kontrowersyjnego polskiego polityka. Autorzy prześwietlają życiorys byłego ministra w oparciu o teczki IPN. nieznane archiwa. depesze amerykańskiej ambasady. ale przede wszystkim na podstawie rozmów z ponad setką osób. które poznały go na różnych etapach działalności.

Książka odsłania jego dramatyczne losy – od samobójczej śmierci ojca. przez pobyt w domu dziecka i studenckie uczucie do kobiety. przez którą trafił do więzienia. Ujawnia historię. o których sam bohater dotąd milczał – jego dwuznaczną postawę w kontaktach z SB w marcu 1968 r.. pr

29.9: https://woblink.com/ebook/dekada-tom-2-na-tropie-michal-larek-125677u

Cena:


ISBN

9788380838789: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/czy-mozna-podswiadomie-szukac-niepowodzen-nikola-drozd-126494u

Cena:


Ocalić Isabel cz 1

Autor: Diana Palmer

Według mieszkańców Jacobsville Isabel Grayling wiedzie szczęśliwe życie. Ma ojca milionera. troskliwą opiekunkę. Mandy. i prywatnego ochroniarza. Paula. Nikt nie wie jednak. jak jest naprawdę. Isabel żyje pod dyktando ojca. który zabrania jej spotkań ze znajomymi i surowo karze za nieposłuszeństwo. Kiedy Paul zakochuje się w Isabel. postanawia odejść. Wie. że Darwin Grayling nigdy nie pozwoliłby córce na ten związek. Po trzech latach Paul wraca do Jacobsville jako agent FBI. Ma za zadanie odnaleźć sprawców morderstwa. w które być może zamieszany jest ojciec Isabel…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


https://woblink.com/product-publication/download/126917/epub

1: Autor

:

Cena:biblioteka internetowa, zostań ile chcesz, zabija, charakterystyka dziady cz 2, marginalizacja społeczna, dziewczynka z parku pdf za darmo, spalonej ziemi, mudry lecznicze, 110 ulica, teksty ikoniczne, musso 7 lat później, zdrowe odżywianie pdf, tomasz komornicki, rozmówki niemieckie pdf, największy skarb piotra z karolci, ładna cera po 40, piotr sojka, 1000 słów rosyjski pdf, czerwona jaskółka jason matthews, co to jest korab, lionheart gra…