Grunt to rodzinka! Siedem zasad szczęścia rodzinnego

Autor: Michel Martin-Prével

Poprzez swoją książkę Michel Martin Prével pomaga nam odkryć na nowo i podtrzymać stare prawdy. Autor jest wdowcem. ojcem trójki dzieci i księdzem. W swojej posłudze towarzyszy wielu parom małżeńskim w ich trudnościach. W Grunt to rodzinkapodkreśla. że to właśnie małżeństwo jest źródłem rodziny. która może codziennie uświęcać się przez życzliwość. wzajemne przebaczenie i wychowywanie dzieci do autentycznej miłości.

Książka ukazuje fundamenty rodziny. której struktura tak mocno zmieniła się w ostatnich czasach. Autor książki napełnia nas otuchą. że mimo rozchwiania wynikającego z różnych wzorców kulturowych i uwarunkowań prawnych. jesteśmy w stanie stworzyć zdrową rodzinę. Daje recepty. jak kształtować życie familijne pod okiem Boga. konstruując spis prostych porad – reguł życia małżeńskiego. reguł Bożej obecności w rodzinie. reguł przeżywania trudności rodzinnych i innych. Zachęca również do poznania własnej świadomości poprzez rozwiązanie zawartych w tekście testów. W Aneksie zawarto między innymi fragmenty z Biblii oraz modlitwy.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 31.99


ISBN

9788381192309: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/ulotnosc-chwili-ilona-adamczyk-128959u

Cena:


Miasto mojej matki

Autor: Juliusz Kaden-Bandrowski

Książka ma na celu wzbudzić w czytelniku uczucie wdzięczności i miłości do własnej matki.która cały swój czas poświęciła na rozwój i wychowanie swojego dziecka. na którą zawsze można liczyć i pomoże w każdej sytuacji oraz wzbudzi chęć podejścia do własnej matki. chwycenia ją za rękę i ‚złożenia na jej czole ostrożnego pocałunku. lżejszego niż puch wierzbiny. płynącego przez wiosenne powietrze’.

Juliusz Kaden-Bandrowski jako przykład takiej matki przedstawia swoją rodzicielkę i opisuje czas spędzony w domu.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9klauzule generalne w prawie cywilnym, matasek gramatyka pdf, olga tokarczuk lalka i perła, ruta śpiewak, mechatronika pdf, od poczęcia do narodzin prezentacja, poniżenie stylo fantome pdf, symbol wolnomularstwa, silverthorn fizjologia, piotr szatkowski, wydawnictwo uniwersytetu marii curie-skłodowskiej, kamienie na szaniec książka z opracowaniem, kolekcjonerka zbrodni, uwarunkowania bezpieczeństwa, simon beckett chemia śmierci pdf, anatomia zbrodni, dorota mikulska…