Z klasą. na luzie. Dobre maniery. zdrowy rozsądek i sztuka łamania zasad

Autor: Adam Jarczyński

„Każde dziecko dobrze wie. co wypada. a co nie”.

A potem zaczynają się schody.

No bo kto da sobie rękę uciąć. że wie. jak zaprosić pokłóconą parę znajomych na swoje urodziny?

Co powiedzieć. wysiadając z windy?

Jak grzecznie uwolnić się od towarzystwa gadatliwego współpasażera?

I wreszcie: jak cieszyć się opinią osoby dobrze wychowanej. a jednocześnie nie utknąć w pancerzu staromodnych. napuszonych gestów?

Adam Jarczyński. ekspert od dobrych manier – ale też sąsiad. klient. współpracownik. turysta i ojciec – odpowiada na te pytania (oraz na wiele innych) w przystępny. klarowny i jednocześnie zabawny sposób. Przytaczając masę anegdot z codziennego życia. tłumaczy. jak z

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 69


Melodia miłości

Autor: Dani Collins

Amerykański milioner. genialny programista Roman Killian udostępnia swojej asystentce dom na południu Francji. by urządziła tam wesele. Organizatorką imprezy jest Melodie Parnell. Roman odkrywa. że Melodie jest spokrewniona z ludźmi. którzy przed laty okradli go i zniesławili. Podejrzewa. że teraz przysłali ją na przeszpiegi do jego domu. Postanawia uprzedzić ich kolejne kroki. wykorzystując Melodie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


19

https://woblink.com/ebook/rozruch-inwestycyjny-damian-kleczewski-28749u: https://woblink.com/product-publication/download/28749/epub

:

Cena:brejdygant szadź, mróz seria z forstem, katastrofa posmoleńska, ciemna rzeka, tadeusz trzaskalik, beata nowacka, klechdy polskie, koronkarka, angielski w hotelu pdf, chciała bym czy chciałabym, audiobook free pl, dodawanie i odejmowanie klasa 3, krzysztof stopka, śmierć mówi w moim imieniu, libra book, neverwinter nights poradnik…