Na pięciolinii słów

Autor: Damaziak Sara

Kiedy były rockman z burzliwą przeszłością spotkał na swojej drodze ambitną dziennikarkę. jego życie wywróciło się do góry nogami. Bez żalu porzucił wszystko to. co niegdyś liczyło się dla niego najbardziej – muzykę. kobiety. zabawę. Teraz Tom ma stabilną pracę. a największe szczęście dają mu żona i córka. Jednak ta na pozór idealna para ma też swoje sekrety… Niespodziewany powrót do ich życia Alexa. brata Toma. sprawia. że dawne uczucia ponownie ożywają. a skrywane od długiego czasu tajemnice mogą wstrząsnąć szczęśliwym małżeństwem. Jak dobrze znamy tę najukochańszą osobę? Ile tak naprawdę o niej wiemy? Z tymi pytaniami będą musieli zmierzyć się Tom i Caroline. Czy uda im się przetrwać nadchodzącą burzę?

Jest całym twoim światem. Jest twoim słońcem

:

Cena:


Klub Pickwicka

Autor: Karol Dickens

Utwór opowiada o przygodach i podróżach członków tytułowego klubu i ich przywódcy – Samuela Pickwicka.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


Zarządzanie milenialsami

Autor: Chip Espinoza

Roszczeniowi. leniwi. niecierpliwi i nielojalni – milenialsi nie cieszą się popularnością wśród pracodawców. Stopniowo przejmują jednak rynek pracy i już niedługo stanowić będą najliczniejszą grupę pracowników na świecie. Już niebawem szefowie staną więc przed wyborem: dogadać się z milenialsami albo co kilka miesięcy otwierać nowe rekrutacje w oczekiwaniu na pokolenie myślące podobnie do nich. które może nigdy nie nadejść.

Zarządzanie milenialsami to drugie wydanie klasycznej pozycji Espinozy i Ukleji. Korzystając z literatury. kontaktów z firmami oraz własnych. poszerzonych badań autorzy pokazują. że problem może nie tkwić w milenialsach. lecz w menedżerach i tym. w jaki sposób podchodzą do pracowników.

<

45: https://woblink.com/ebook/historia-izraela-shapira-anita-135586u

Cena:


ISBN

9788381194426: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/pan-karol-jozef-ignacy-kraszewski-135274u

Cena:audiobooka, kto to jest heretyk, lucyfer komiks pdf, regina brett kochaj pdf, problemy społeczne xxi wieku, larry 7 gra, zwiadowcy ebook, wiktoria michałkiewicz, dzieci z leszczynowej górki audiobook, na skraju załamania paris, fizjoterapia po angielsku, słowa światłości pdf, automatyzacja nudnych zadań z pythonem pdf chomikuj, diabeł szkic, sensacje 20 wieku radio zet, hudzik, drobna różnica…