Minecraft. Wyspa

Autor: Max Brooks

Bestseller „New York Timesa”. Pierwsza oficjalna powieść Minecraft!

Premiera 24 października 2018

Bohater. który niespodziewanie znalazł się w świecie Minecrafta. musi poznać reguły panujące na tajemniczej wyspie – żeby przetrwać.

 Samotny rozbitek wyrzucony na plażę rozgląda się z ciekawością. „Gdzie ja jestem? Kim jestem? Dlaczego wszystko wokół jest zrobione z bloków?” Nie ma czasu. by się nad tym zastanawiać. Robi się ciemno. trzeba znaleźć schronienie i coś do jedzenia! A jednocześnie uważać. żeby samemu nie stać się pożywieniem dla groźnych zombie. które pojawiają się po zapadnięciu zmroku. Następne zadania to budowa domu. ucieczka przed uzbrojonymi szkieletami i falą rozżarzonej lawy. Jedynie prawdziwy śmiałek poradzi sobie w sytuacji. gdy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adamada

Cena: 24.9


Królowa Sabina i żurawie

Autor: Monika Sobańska

Rozczarowana małżeństwem Sabina. nauczycielka języka angielskiego. z nostalgią wspomina lata swojej młodości. Mimo że wciąż nosi w sobie mnóstwo pozytywnych emocji i przemożną chęć odkrywania świata. podejrzewa. że nic się już w jej poukładanym życiu nie zmieni. Przyjmując propozycję wyruszenia w charytatywną trasę koncertową po Europie w towarzystwie siostry i szwagra – wybitnych wiedeńskich muzyków – nie wie jeszcze. że los szykuje dla niej wielką niespodziankę. a nowe wrażenia. jakie przyniesie ta niezwykła muzyczna podróż. odmienią ją na zawsze…

Czy uda jej się zapomnieć o utraconych nadziejach i zostawić za sobą najbardziej bolesny etap w życiu? Czy przekona się. że to. co wydawało się jej niedostępne i odległe. tak naprawdę jest na wyciągnięcie ręki?

29.9: https://woblink.com/ebook/w-kierunku-zachodzacego-slonca-strzelecka-halina-138382u

Cena:


I tak wygrasz

Autor: Jeffrey Archer

Powieść niczym Kane i Abel. trzyma czytelnika w szachu od pierwszej do ostatniej strony!

Jeffrey Archer zakończył sagę o rodzinie Cliftonów i zabrał czytelnika w niezwykłą podróż w poszukiwania przeznaczenia i przeszłości.

Leningrad 1968. Aleksandr i Władimir marzą o wielkiej przyszłości – każdy na swoją miarę. Kiedy ojciec tego pierwszego zostaje zgładzony przez KGB za to. że próbował utworzyć niezależny związek zawodowy. wszystkie marzenia chłopca wydają się stracone. A jednak wraz z matką podejmuje desperacką próbę ucieczki z ZSRR. Czy powinni wsiąść na statek płynący do Stanów Zjednoczonych czy do Wielkiej Brytanii? O tym decyduje rzut monetą…

W tej niezwykłej opowieści przemierzamy dwa kontynenty. podążając za porażkami i zwycięstwami Aleksandra. który próbuje podbić swój nowy świat. I musi upłynąć trzydzieści lat. by on sam odkrył. gdzie leży jego przeznaczenie. i stawił czoło przeszłości. którą pozostawił w Rosji.

Jeffrey Archer. ten niezwykły gawędziarz. wraca z powieścią wręcz zniewalającą. która trzyma w napięciu jak niegdyś jego Kane i Abel. – Joanna Lumley

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9


Inna Polska? 1918-2018: alternatywne scenariusze naszej historii

Autor: Witold M. Orłowski

1918–2018 ALTERNATYWNE SCENARIUSZE NASZEJ HISTORII.

Jak wyglądałaby dziś Polska. gdyby bolszewicy wygrali bitwę pod Warszawą. gdyby we wrześniu 1939 nie napadli na nas Niemcy. gdyby powstańcom warszawskim udało się wyzwolić stolicę przed wkroczeniem Armii Czerwonej albo gdyby polska transformacja załamała się na początku lat 90. ubiegłego wieku? Czy o losach kraju w ciągu minionego stulecia zadecydował tylko zbieg niezależnych od nas okoliczności? A może najważniejsze są tu fundamentalne. słabe i silne strony Polaków jako narodu i społeczeństwa?

Nigdy się nie dowiemy. jaka byłaby dziś Polska. gdyby jej losy potoczyły się inaczej. Możemy jednak. stosując metodę modelową. stworzyć alternatywne scenariusze historii ostatniego stulecia. obejmujące w spójny sposób problemy ekonomiczne. społeczne i polityczne. Paradoksalnie może to więcej powiedzieć o dzisiejszej Polsce niż analiza historii rzeczywistej.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 34.9


Wyznanie

Autor: Jo Spain

Na komisariat zgłasza się JP. Przyznaje się do włamania i pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Nie potrafi jednak wyjaśnić. co nim kierowało. ani podać tożsamości ofiary. Świadkiem zajścia była piękna żona zamordowanego. Julia. Dlaczego jednak nie próbowała udzielić mężowi pomocy? Dlaczego wezwała pogotowie ze znacznym opóźnieniem? Jej podejrzane zachowanie każe się zastanowić. czy miała powód. by pragnąć śmierci swojego męża. Cała sprawa komplikuje sie jeszcze bardziej. gdy okazuje się. że lista osób. które życzyły milionerowi jak najgorzej. jest alarmująco długa.

Wyznanie to porywający thriller psychologiczny. od którego nie pozwalają się oderwać niepokojące pytania: Kto naprawdę jest winny? Co kierowało oprawcą. kiedy na komisariacie przyznawał się do zbrodni? Poczucie winy? A mo

1:

Cena:przewodniki po polsce, biały murzyn, proces audiobook, dzieci ulicy w polsce, bręborowicz położnictwo, wołanie w górach pdf, miłoszewski kwestia ceny, psychologia akademicka tom 1 pdf, porady duchowe, marek m, układ trójmiejski pdf, testy ortograficzne do druku, sharon kendrick chomikuj, jerzy kiwerski, ustawa o antyterroryzmie, zerwa mróz pdf, dekada gierka, indywidualizm co to, dariusz jagiełło…