Wydawnictwo

Poltext: Format

133370

https://woblink.com/product-publication/download/133370/epub: 1

Cena:


Catch her in the rye

Autor: Krzysztof Kuźniar

Kilka dni z życia siedemnastoletniego chłopaka. który u progu dorosłości postanawia wybrać się w spontaniczną podróż do Francji. Zostawia za sobą wszystko to. co go przytłaczało. i pozwala się poprowadzić drodze. Tylko on. jego motocykl i zmieniające się jak w kalejdoskopie. zachwycające krajobrazy – czy trzeba czegoś więcej do szczęścia?

Ta niezwykła historia jednej podróży utkana jest z mglistych wspomnień. tęsknot za tym. co minione i planów cierpliwie czekających na realizację. Pierwszy seks. pierwsza miłość. pierwszy alkohol… Melancholia miesza się z humorem. przeszłość z przyszłością. a pewne jest tylko jedno: żeby odnaleźć swoje miejsce na ziemi. trzeba najpierw się zgubić.

Ściemniało się. gdy dojeżdżałem do znajomych p

20: https://woblink.com/ebook/liczone-w-latach-joanna-chodak-133769u

Cena:


Terapia w chorobach reumatycznych

Autor: Irena Zimmermann-Górska

Praktyczna publikacja przygotowana przez ceniony i znany zespół lekarzy specjalistów. Czytelnicy znajdą w książce opis najważniejszych zagadnień związanych z chorobami reumatologicznymi u dzieci i dorosłych.

W książce omówiono takie tematy jak: reumatoidalne zapalenie stawów. choroby reumatyczne w wieku rozwojowym. choroba Henocha i Schönleina. Kawasaki. Stilla. choroby układowe tkanki łącznej toczeń rumieniowaty układowy. zapalenie wielomięśniowe i skórno-mięśniowe. twardzina układowa. zespół Sjögrena. zapalenia naczyń. polimialgia reumatyczna. zespół antyfosfolipidowy. choroba IgG4 zależna. spondyloartropatie. zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa. łuszczycowe zapalenie stawów. zapalenie stawów wywołan

24.99: https://woblink.com/ebook/ostatni-prorok-marcin-kiszela-133641u

Cena:


Wojna i pokój. Tom 1

Autor: Lew Tołstoj

‚Wojna i pokój’ to 9-tomowa klasyka uznana za rosyjską epopeje narodową. Niezwykła opowieść o Rosji z czasów wojen napoleońskich. Zawiera szczegółowy obraz społeczeństwa tamtych lat. wyższe sfery i ich majątki. tradycyjny model rodziny oraz przedstawienie motywu wojny i pokoju oraz miłości i cierpienia. wszystko to w doskonale wyważonych proporcjach. Dla zainteresowanych historią i kulturą Rosji powinna to być pozycja obowiązkowa.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3sprawdzian klasa 2, finanse podstawy, botanika pdf, the untouchables jj mcavoy, centralne organy administracji publicznej, moc błogosławieństwa, historia bez cenzury 2, waleczna dama, jak zaprojektować ogród marzeń, opowiadania erotyczne pl, pbsync, zarządzanie finansami przedsiębiorstwa pdf, szacki, marta sex, imię wroga, ustawy o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych, bezrobocie książki pdf, bliżej boga, metody zarządzania projektami, portrety kobiet, primum verbum, wychowanie bez nagród i kar pdf, mity greckie audiobook, nie wykonanie…