ISBN

9788381680493: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/niebezpieczne-sery-ukryte-uzaleznienie-powodujace-otylosc-utrate-energii-oraz-zdrowia-neal-barnard-140572u

Cena:


Import towarów – jak rozliczać VAT od towarów sprowadzanych spoza UE

Autor: Aneta Szwęch

Import jest rozumiany jako przywóz towarów z poza UE. Nie zawsze to oznacza dla polskiego podatnika obowiązek rozliczenia w kraju VAT od importu. Importer może być zobowiązany do rozliczania VAT od WNT. Także sposób rozliczenia VAT od importu nie jest jednolity. Podatnik może wybrać korzystniejsze rozliczenie w deklaracji. Warto to rozważyć. W publikacji zostały kompleksowo omówione zasady rozliczenia importu towarów. zarówno w deklaracji jak i w tradycyjny sposób. Znajdziemy również informację. kiedy odliczać VAT od importu. jak ustalać podstawę opodatkowania. czy rozliczać transakcje łańcuchowe. gdy towar jest sprowadzany spoza UE. Wyjaśnienia poparte są wzorami wniosków. przykładami oraz najnowszymi interpretacjami.

31.2: https://woblink.com/ebook/sprawozdanie-finansowe-w-firmie-praca-zbiorowa-141173u

Cena:


Wyspa pokus

Autor: Susanna Carr

Jodie Little chciałaby się zbliżyć do swojego ojca i jego nowej rodziny. bo po śmierci matki czuje się samotna. Nie spotyka się jednak z przychylnością. Uważają ją za awanturnicę i uwodzicielkę. Zwłaszcza pasierb ojca. Stergios Antoniou. odnosi się do niej nieufnie. Obawia się. że Jodie chce pokrzyżować plany małżeńskie jego brata. By tego uniknąć. okłamuje ją i zamiast na wesele brata zabiera na swoją wyspę. Nie przewidział jednak. ile go będą kosztowały trzy doby sam na sam z Jodie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


L.F.C. 125 lat

Autor: David Cottrell

Dla każdego z Was. drodzy kibice Liverpoolu. wiele znaczą czerwone barwy. ogromne wzruszenie wywołuje klubowy hymn. znacie i podpisujecie się pod wartościami. które niesie ze sobą przesłanie YNWA! Nie trzeba Wam tłumaczyć. kim byli Bill Shankly. Bob Paisley. Joe Fagan. Kevin Keegan. Kenny Dalglish. Steven Gerrard czy Jerzy Dudek…

Tym bardziej nie trzeba Wam chyba tłumaczyć. że książkę LFC 125. Historia alternatywna po prostu musicie przeczytać. Opowieści w niej zawartych nie znajdziecie w internecie. nie usłyszycie ich od znajomych ani tym bardziej nie zobaczycie w żadnym filmie. To historia klubu z portowego miasta. które ukochało czerwone koszulki z kormoranem w herbie. napisana nieszablonowo. operująca bardziej obrazami. impresjami i emocjami.

Historia. Pasja. Ludzie. Mecze. Determinacja. Momenty.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


GrubSon. Na szczycie

Autor: Przemek Corso

Czy można zaplanować swoje życie? Ile tak naprawdę kosztują decyzje które podejmujemy? Jaką cenę mają talent i spełnione marzenia? Jak ważna jest odpowiedzialność za słowa? Czym tak naprawdę jest rodzina? Czy wszystko w dzisiejszych czasach jest na sprzedaż? Jak pogodzić życie w trasie z byciem mężem i ojcem? Co się dzieje. kiedy po pracy trzeba wrócić do domu?

Poznajcie GrubSona. chłopaka z Rybnika!

To nie jest biografia! To opowieść o ciężkiej pracy i muzycznej drodze na szczyt… oraz wszystkim tym co jest później.Zabawna i inspirująca. choć czasami słodko-gorzka i zmuszająca do refleksji.

Dwuliniowa narracja oraz rozmowy z rodziną. bliskimi współpracownikami i artystami. O GrubSonie. jego życiu i decy

54.5: https://woblink.com/ebook/uszkodzenia-autoimmunologiczne-ukryta-przyczyna-chorob-jak-wyeliminowac-otylosc-chroniczne-zmeczenie-i-inne-grozne-objawy-o-bryan-tom-140721u

Cena:głowy do pozłoty, chłopak z katynia, charakterystyka bohaterów ten obcy, czas cudów czyli opowieści pod jemiołą, potęga teraźniejszości audiobook, filozofia oswiecenia, jarosław grzędowicz azyl, pamiętniki tatusia muminka, nete, maxime chattam książki, darmowe ebooki pdf bez rejestracji, zmysłowe przebudzenie chomikuj, paweł albrzykowski, polswiatek, tomasz skibiński, king martwa strefa, vi keeland bossman pdf, metodologia badań naukowych pdf…