Old Surehand (Tom I). Old Surehand. Tom I

Autor: Karol May

Książki Karola Maya przyciągają czytelników ekscytującymi przygodami rozgrywającymi się w dzikich i malowniczych sceneriach Dzikiego Zachodu. „Old Surehand” to seria opowieści. której głównym bohaterem jest ów tajemniczy myśliwy. W rozwiązaniu jego rodzinnej tajemnicy pomagają mu Old Shatterhand i Winnetou. Cała trójka przeżywa przy tym wiele emocjonujących i mrożących krew w żyłach przygód. wielokrotnie ocierając się o śmierć w starciach z Indianami i niedźwiedziami grizzly.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 9.21


Rycerze sztuki

Autor: Raymond Leo Burke

Ta książka to zbiór fascynujących opowieści dla młodzieży o malarzach renesansu. którzy tchnęli w sztukę nowe życie – o tych. którzy uczyli się krok po kroku. malować najpiękniejsze obrazy. jakie zna świat. Pokazuje nam prawdziwych ludzi. a nie tylko wielkie nazwiska znane ze sławnych obrazów.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu

Cena: 14.9


Dwanaście opowiadań tułaczych

Autor: Gabriel Garcia Marquez

Gabriel García Márquez to pisarz zasłuchany w innych i chciwy opowieści zasłyszanych.

Bohaterów poszczególnych opowieści Dwunastu opowiadań tułaczych autor poznał w różnych okresach swoich „tułaczek” po Europie. a niektóre z niezwykłych przypadków przydarzyły mu się osobiście. Opuszczając po raz pierwszy w swoich dziełach magiczny świat Karaibów. García Márquez odkrywa poprzez swoich bohaterów już to cudownie nierealną. już to absurdalną lub straszną i egzotyczną. choć jak najbardziej prawdziwą Europę.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 25.6


ISBN

9788301192358: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/poziom-zycia-ludnosci-wiejskiej-o-niepewnych-dochodach-slawomir-kalinowski-28718u

Cena:


Jem (to co kocham) i chudnę

Autor: Karolina i Maciej Szaciłło

Pozbądź się na zawsze zbędnych kilogramów… Z miłości do siebie.

W książce Jem (to co) kocham i chudnę Karolina i Maciej Szaciłło dzielą się nie tylko przepisami na zdrowe i pyszne dania. ale też wiedzą psychodietetyczną. która pozwoli Ci pozbyć się zbędnych kilogramów na zawsze… Z miłości do siebie.

Karolina przez lata zmagała się ze zbędnymi kilogramami. Diety cud. intensywne treningi. Waga spadała. ale później wracała z nawiązką. Przez 10 lat Karolina zamiast schudnąć przytyła ponad 25 kilogramów. Po poznaniu Macieja. eksperta od zdrowego odżywiania. Karolina zaczęła pracować nie tylko nad zawartością talerza. ale również… głowy. Poddała szczegółowej analizie swoje nawyki i zrozumiała. że je nie wówczas. kiedy poja

29.9: https://woblink.com/ebook/o-wiele-wiecej-kim-holden-28276u

Cena:


Dysydenci

Autor: Aleksander Podrabinek

Aleksander Podrabinek. buntując się przeciwko życiu na zasadach państwa sowieckiego. jako młody chłopak włącza się w ruch dysydencki. W samym jego centrum spotyka takie postaci jak Andriej Sacharow. Aleksander Sołżenicyn. Petro Hryhorenko. Aleksander Zinowjew. Opisuje akcje demokratyczne. odważnie demaskuje aparat represji i jego najokrutniejszą metodę – psychiatrię represyjną. Do dziś konsekwentnie i bezkompromisowo idzie drogą wolności jako niezależny dziennikarz i obrońca praw człowieka w Rosji.

„Ta historia ma swój ciąg dalszy. jest obecna. dzieje się na naszych oczach. Los Podrabinka to ilustracja fundamentalnego sporu: między ideologią kolektywizmu a cywilizacją judeochrześcijańską. w której człowiek stanowi podstawowy i najważniejszy punkt odni

:

Cena:


ISBN

9788394711214: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/wiersze-zlego-czasu-jaroslaw-renk-29037u

Cena:agnieszka skorupa, książka do nauki angielskiego pdf, myszka hania, wysocki teksty, księga jubileuszów pdf, intp, norbert morciniec, robale rządzą światem, pamietnik czarnego noska, ostatni pociag do auschwitz, słownik pedagogiki specjalnej pdf, jetstream sam, przygody nieumiałka, orwell 1984 mobi, wałęsa książka, książki ebooki za darmo, jak schudnąć 25 kg, david rock, księga jaszera, tadeusz bartoś żona…