Halo. tu Franciszek

Autor: Rosario Carello

Na początku brzmiało to jak żart albo wymysł dziennikarzy. a jednak to prawda: Gdy papież Franciszek dowiaduje się o jakiejś szczególnej sytuacji. sięga po telefon i dzwoni. Telefonuje do nastoletnich rodziców. aby ustalić termin chrztu ich dziecka. Nagrywa się na automatyczną sekretarkę domu zakonnego. pytając z żartobliwym wyrzutem: „Co takiego ważnego robią siostry. że nie mogą odebrać telefonu od papieża?”. Szczególną uwagą obdarza tych. którzy dzielą się z nim najboleśniejszymi doświadczeniami – jak utrata najbliższych lub ich choroba.

Halo. tu Franciszek to dwadzieścia historii zwykłych ludzi. którzy ze swoimi trudnościami zwrócili się bezpośrednio do papieża. Doświadczenie ojcowskiej czułości Franciszka staje się ich udziałem. a dzięki tej książce – pośrednio również naszym.  Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Odmienne czy zwyczajne?

Autor: Joanna Mizielińska

Publikacja jest wynikiem trzyletniego projektu badawczego zatytułowanego „Rodziny z wyboru w Polsce” dotyczącego życia rodzin nieheteroseksualnych. Sam termin „rodziny z wyboru” służy do nazwania różnorodności nieheteronormatywnych form związków intymnych i jest próbą upowszechnienia używanej na Zachodzie terminologii w odniesieniu do rodzin osób nieheteroseksualnych.

Jednym z podstawowych celów publikacji jest pokazanie złożoności i różnorodności konfiguracji rodzinnych i intymnych tworzonych przez osoby nieheteroseksualne oraz zrozumienie wyzwań. z którymi zmagają się w codziennym życiu. Zamiast z góry zakładać. jak żyją osoby nieheteroseksualne i uznawać. że nie tworzą one rodzin – co stanowi dominującą tendencję w większości p

29.99: https://woblink.com/ebook/marketing-w-3-tygodnie-michal-rusek-31589u

Cena:


ISBN

9788380321618: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/sultan-demet-alt-nyeleklioglu-anna-banasik-justyna-byszewska-32080u

Cena:


Pocałunek w Tokio

Autor: Scarlet Wilson

Amerykański lekarz wojskowy Avery Flynn został skierowany do bazy w Tokio. Wcześniej stacjonował w różnych szpitalach i zawsze znajdował sobie dziewczynę. Romans się kończył. gdy wyjeżdżał. W bazie Okatu zaprzyjaźnił się z Katsuko. Do tej pory zawsze wystarczało mu towarzystwo kobiet oraz bliskość fizyczna. Ale emocjonalna? Nigdy. Z Katsuko jest inaczej…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Widok na Tamizę

Autor: Sara Craven

Tallie Paget przenosi się z prowincji do Londynu i próbuje zostać pisarką. Nie jest jej łatwo. więc gdy dostaje propozycję zaopiekowania się luksusowym mieszkaniem na czas wyjazdu właściciela. nie może uwierzyć w swoje szczęście. I słusznie… Po kilku dniach do mieszkania wkracza nieznajomy i pyta. co Tallie robi w jego domu…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Drzewo kłamstw

Autor: Frances Hardinge

Nie istnieje nic takiego jak niewinne kłamstwo…

Liście były zimne i trochę lepkie. Nie dałoby się ich pomylić z niczym innym. Widziała dokładne odwzorowanie ich kształtów na ilustracji w dzienniku ojca. To była jego największa tajemnica. jego skarb i odkrycie – Drzewo Kłamstw. Teraz należy do niej. Podróż. której on nie dokończył. rozpościera się przed nią jak horyzont.

Kiedy ojciec dziewczyny ginie w tajemniczych okolicznościach. Faith postanawia dojść do prawdy. Przeszukując jego rzeczy. odkrywa dziwne drzewo. Drzewo. które żywi się kłamstwami i owocuje. ujawniając skrywane sekrety. Nieprawdy wymykają się Faith spod kontroli. dziewczyna odkrywa. że tam. gdzie kłamstwa zwodzą i mamią. słowa prawdy burzą i niszczą.

Urzekająca opowieść o intrygach i tajemnicy pióra wielokrotnie nagradzanej autorki Fly by night [Leć nocą] i  Cuckoo song [Śpiew kukułki].

Błyskotliwa. mroczna. porywająca. całkowicie oryginalna.

Patrick Ness

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99grek gangster, gajusz cezar, podstawy budownictwa podręcznik pdf, ebook szatan z siódmej klasy za darmo, król bez korony, chwiac, malgorzata niezabitowska, handel kobietami, cathy williams, syndrom nieadekwatnych osiągnięć, obfitość książka, wszystkie pieniądze świata pl, chmielarz zombie, podział spółek handlowych, urządzenia elektroenergetyczne, legenda o mikołaju…