Czekam na ciebie

Autor: Lisa Scottoline

Najbardziej na świecie pragnęła zostać matką. A teraz boi się. że ojcem jej wymarzonego dziecka jest seryjny morderca.

Christine Nilsson i jej mąż Marcus nie mogą mieć dzieci. Spośród różnych możliwości decydują się na bank spermy. 

Gdy Christine zachodzi w wymarzoną ciążę. pewnego dnia w wiadomościach rozpoznaje dawcę. którego pamięta ze zdjęć. Niejaki Zachary Jeffcoat został oskarżony o zabójstwo trzech pielęgniarek. 

Kobieta musi wiedzieć. czy biologiczny ojciec jej dziecka był zdolny do morderstwa. Czy jest nim Zachary? Mimo sprzeciwu męża Christine podejmuje własne śledztwo. mające na celu oczyszczenie Zachary’ego z zarzutów. Albo przekonanie się o jego winie. Będzie musiała stawić czoło swoim największym lękom i narazi na szwank własne małżeństwo. Ale dopnie swego – pozna prawdę. 

Najnowsza powieść Lisy Scottoline z pewnością zachwyci rzesze wielbicieli jej twórczości. Jest porywająca. pełna głębokich emocji i trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony.

Scottoline wie. jak utrzymywać napięcie.

‚The New York Times Book Review’

Z  powieści na  powieść Lisa Scottoline udawadnia. że jest mistrzem opowieści o rodzinie i miłości- zwłaszcza matki do dzieci – życiowych dramatach i poszukiwaniu prawdy. Nowa powieść ‚Czekam na Ciebie’ jest tego najlepszym dowodem.

‚Washington Post’

Jest to książka o trudnych wyborach. Scottoline napisała wiele opowieści o ludzkich dramatach. ale nigdy nie była tak szczera i wzruszająca. Czekam na ciebie to trzymający w napięciu. a przy tym bardzo mądry. thriller. 

‚The Providence Journal’

Opowieść o  zbrodni opowiedziana w niepowtarzalnym stylu Scottoline. z odpowiednią dawką humoru i napięcia.

 ‚Booklist on Most Wanted’

Ta powieść zaspokoi najbardziej wymagających czytelników. nie można się od niej oderwać.

‚Library Journal on Most Wanted’

Lisa Scottoline jest autorką dwudziestu jeden powieści zajmujących czołowe miejsca na listach bestsellerów ‚New York Timesa’. a także laureatką Nagrody im. Edgara Allana Poe. Jej książki ukazały się drukiem w trzydziestu pięciu krajach. a w Stanach Zjednoczonych osiągnęły łączny nakład ponad trzydziestu milionów egzemplarzy. Lisa Scottoline mieszka w okolicach Filadelfii z gromadką rozbrykanych zwierzaków.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


ISBN

978-83-241-6535-3: Wydawnictwo

Format

32.8: https://woblink.com/ebook/ostrze-czerwonej-kredki-malgorzata-stefaniuk-carol-wyer-31903u

Cena:


ISBN

9788380835542: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/ebook/moja-mama-jest-aniolem-malgorzata-friedel-31803u

Cena:


ISBN

9788365780447: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/stasi-i-wilk-david-young-magdalena-jankowska-agnieszka-wrzosek-katarzyna-sosnowska-31456u

Cena:


ISBN

9788365780553: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/illa-opowiesc-o-kazimierze-illakowiczownie-anna-pol-joanna-kuciel-frydryszak-32062u

Cena:


Uzdrawiające zmiany

Autor: Henry Cloud

Uzdrawiające zmiany to książka napisana przez uznanego specjalistę. który dzieli się z czytelnikiem doświadczeniem zgromadzonym w trakcie wieloletniej pracy jako terapeuty. Posługując się przykładami swoich pacjentów i ich drogi do wyzdrowienia Dr Cloud podpowiada. jak rozwiązywać problemy. z którymi często borykamy się my lub nasi bliscy. Uświadamia. że każda rana w naszym sercu ma swoja przyczynę zarówno w naszym doświadczeniu. jak i naturze człowieka. którą opisuje Biblia. Wskazuje na rozwiązania. które pozwolą na uleczenie zranień z przeszłości i zbudowanie trwałych. opartych na miłości relacji. Cały czas w umiejętny sposób łączy szeroką wiedzę o psychice człowieka popartą praktyką w szpitalu klinicznym z głęboką wiarą i doświadczeniem Boga. 

20.4: https://woblink.com/ebook/wiara-nadzieja-i-podejmowanie-decyzji-gary-zimak-krzysztof-zabawa-31481u

Cena:


Środowiska programowania robotów

Autor: Jarosław Panasiuk

To pierwsza książka przygotowana przez wydawnictwo naukowe PWN z cyklu ROBOTYKA. wprowadzająca Czytelnika w arkana nowoczesnej wiedzy dotyczącej jednej z najbardziej rozwijających się technologii XXI wieku.

Podręcznik zatytułowany Środowiska programowania robotów zapozna Czytelnika z charakterystyką dostępnych na rynku wirtualnych środowisk programowania robotów – ze szczególnym uwzględnieniem środowisk oferowanych przez takie firmy. jak: ABB. FANUC. KUKA i MITSUBISHI.

Materiał przedstawiony w książce pozwoli na poznanie zasad korzystania ze środowisk oraz zasad tworzenia i symulowania pracy zrobotyzowanych stanowisk produkcyjnych.

Książka ze względu na praktyczność i sposób przekazu kierowana jest n

:

Cena:pamięć doskonała, diagnoza resocjalizacyjna, wiersze erotyk poezja, pdf książka, kroniki amberu, urodzeni biegacze, królewskie źródło, karolina iwaszkiewicz, kurs angielskiego audiobook, jan śpiewak jan leon, teksty źródłowe z historii, marionetka pdf, królewska historia queen, żywoty pań swawolnych, miłość mimo wszystko, japonia utracona, piotr szudejko, 365 dni blanka lipińska pdf za darmo, ted bundy książka, erystyka schopenhauer pdf, marek rabij życie na miarę…