ISBN

9788380839779: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/challengerowie-nastepcy-homo-sapiens-miller-adrian-130054u

Cena:


Kruso

Autor: Seiler Lutz

Robinson Crusoe ponad 300 lat później. z niemieckim akcentem oraz w rzeczywistości bliższej nam zarówno geograficznie. jak i historycznie. to debiutancka powieść utytułowanego poety Lutza Seilera.

 Czytając Kruso. nie wyrusza się w podróż na bezludną wyspę. Razem z głównym bohaterem. Edem. docieramy do Hiddensse położonej na morzu zdecydowanie zimniejszym niż karaibskie. Bałtycki kurort. rozsławiony przez artystów jako najbardziej magiczne ze wszystkich niemieckich kąpielisk. staje się miejscem. w którym rozgrywają się przełomowe wydarzenia w życiu Eda. Seiler nieprzypadkowo wybiera mityczną „oazę wolności NRD”. aby ukazać w niej przygody zatrudnionych w zmywalni U Klausnera – jako pracownik sezonowy spędził tam lato 1989 roku i od tego momentu uznaje ją za najp

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3


ISBN

9788324054220: Wydawnictwo

Format

97.9: https://woblink.com/ebook/herbert-andrzej-franaszek-129477u

Cena:wynagrodzenie autorskie, książki na telefon, burrowes grace, matematyka z kluczem klasa 6 kartkówki i prace klasowe pdf, elle kennedy pościg, nie głupie, analiza matematyczna studia, nielegalna imigracja, wyrok mróz chomikuj, chirurgia endokrynologiczna, hejterstwo, darmowe ebooki epub, jak rzucic palenie ksiazka, podstawy zarządzania griffin pdf, polityka spójności unii europejskiej, siedem grzechow glownych, dzikie pragnienie, assassin’s creed origins poradnik, część sztuki wojennej…