Boskie zwierzęta

Autor: Szymon Hołownia

Czy zwierzęta idą do nieba. a jeśli tak. to gdzie są. gdy my jesteśmy w czyśćcu? Czy jedzenie mięsa w poniedziałek. wtorek. środę. czwartek. sobotę i niedzielę to grzech i dlaczego? A co z rybami?

Rolnicy. ekolodzy. myśliwi i księża: jak poukładać na nowo nasze relacje z resztą Stworzenia?

Nowa książka Szymona Hołowni. przyjaciela dwóch cudownych psów: Grafita i Żelki. zaskakuje. inspiruje i odkrywa prawdziwą miłość. wierność i uczciwość boskich zwierząt.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 31.99


Mroczny Dwór

Autor: Anna Piróg

Ziemie polskie. lata trzydzieste XIX wieku. Wiszące nad rodziną Orszańskich widmo bankructwa sprawia. że młoda Anna musi się przeprowadzić do posiadłości o niepokojącej nazwie Mroczny Dwór. Wkrótce okaże się. że to dziwne miejsce kryje w sobie mnóstwo tajemnic – jedną z nich jest jego prawowity właściciel. który nie zamierza opuszczać swojego majątku i ma wobec Anny pewne plany…

Od razu go rozpoznała i chcąc uniknąć spotkania. zrobiła krok do tyłu. kryjąc się we wnęce ściany. Przymykając jednocześnie oczy.

– Nie chowaj się. Przecież nic złego ci nie zrobię.

Dziewczyna powoli podniosła wzrok. Strach ją sparaliżował.

– Chciałbym się z tobą pożegnać. Wiem. że wyjeżdżasz…

Wszystko. co działo się potem.

24: https://woblink.com/ebook/maks-motyl-i-olek-wazka-wlodzimierz-malczewski-141191u

Cena:


ISBN

9788301203603: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/bliska-historia-o-badaniach-historii-lokalnej-i-regionalnej-przemyslaw-wiszewski-139427u

Cena:


ISBN

9788365979278: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/miasto-utracone-agnieszka-knyt-anna-richter-wieck-michael-139627u

Cena:


Transplantacje kończyny górnej i twarzy

Autor: Jerzy Jabłecki

Autorzy monografii to pionierzy przeszczepień zewnętrznych w Polsce.

Publikacja przedstawia aktualny stan wiedzy w dziedzinie. W książce omówiono etap kwalifikacji i przygotowania medycznego biorców oraz psychospołeczną ocenę kandydata na biorcę. a także dobór dawców i koordynację pobrania. Przedstawiono stosowane techniki operacyjne i postępowanie pooperacyjne oraz etap usprawniania przeszczepionej części ciała. Oddzielne rozdziały poświęcono powikłaniom po transplantacji oraz psychospołecznemu funkcjonowaniu biorców.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 199jak zostać mistrzem. trening doskonałości, początek polski, grafik pracy wzór pdf, fińskie dzieci uczą się najlepiej pdf, list motywacyjny pdf, portal poradnik, oskarżona wiera gran, jak wyobrażam sobie świat, remigiusz mróz enklawa, badanie przedmiotowe i podmiotowe, maryja współodkupicielka, ziarna minecraft, remigiusz mróz ebook za darmo, tadeusz borowski książki, krzysztof obremski, analizy medyczne, czytelnia online, lee child audiobook, cisco packet tracer, podstawy automatyki zadania…