Laboratorium w szufladzie. Zoologia

Autor: Marta Alicja Trzeciak

Laboratorium w szufladzie. Zoologia to prezentacja ekscytującego świata zwierząt. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się:

– jak to możliwe. że kurczak oddycha wewnątrz jajka.

– dlaczego krowy ciągle coś przeżuwają.

– czy koty są „lewołape” lub „prawołape”.

– jaki jest ulubiony kolor pszczoły.

– czy koń jest dobry w zagadkach pamięciowych.

– co zniechęca mrówki.

– jak działa serce ssaków?

Jeśli tak. przestańcie się dalej zastanawiać i zamiast tego przeprowadźcie serię doświadczeń!

Autorka Laboratorium w szufladzie. Zoologia

19.9: https://woblink.com/ebook/od-cara-do-cara-wojciech-materski-126780u

Cena:


Pół na pół

Autor: Izabella Frączyk

Witaj ponownie na Śnieżnej Grani! Miejscu. gdzie mógłbyś być gościem. a najchętniej pozostałbyś na dłużej…

W życiu rodziny Stachowiaków nadal wiele się dzieje. Nikt nie może przewidzieć nadciągających problemów. Podhalański pensjonat Szarotka niezmiennie tętni życiem. a na stacji narciarskiej zachodzą kolosalne zmiany. Również w życiu prywatnym bohaterowie nie mogą liczyć na nudę. Edek rozwija skrzydła jako biznesmen. Wraz z Agnieszką spodziewają się dziecka. Aniela traci głowę dla nowej miłości. a Nastka co chwila wpada w nowe tarapaty.
Lola układa sobie nareszcie relacje z ojcem Mani i nie tracąc nadziei. szuka szczęścia gdzie indziej.
Czy młoda kobieta wreszcie zrozumie. co w życiu naprawdę ważne? Czy nareszcie poskłada w całość swoje serce potłuczone na kawałki? Andrzej. Bruno. Piotr… Który z nich okaże się jej najlepszym wyborem?

Izabella Frączyk (ur. 1970) – absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisaniem zajęła się w 2009 roku. Do tej pory wydała książki: ‚Pokręcone losy Klary’ (2010). ‚Kobiety z odzysku’ (2011). ‚Dziś jak kiedyś’ (2013). ‚Koniec świata’ (2014). ‚Jak u siebie’ (2014). ‚Siostra mojej siostry’ (2015) i ‚Do trzech razy sztuka’ (2016). wszystkie ciepło przyjęte przez Czytelniczki. W 2017 roku na rynek trafił trzytomowy cykl Stajnia w Pieńkach. W 2018 roku tomem ‚Za stare grzechy’ otworzyła nowy cykl Śnieżna Grań.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8śmierć grabarza, kamila kania, julisz slowacki, bajkikucyki, arleta nerka, cora reilly złączeni, mroczne intrygi tom 2 pdf, rodzina borgiów puzo, roberta i diego opowiadania, słownik polsko rosyjski pdf, manhunt gra, andrzej pilipiuk raport z północy, potencjał konkurencyjny, dran z manhattanu pdf, mickiewicz sonety odeskie, komunikacja werbalna ćwiczenia, sprawdzian z kątów klasa 4, etyka arystotelesa, chlopiec z latawcem, prawo cywilne podręcznik, wzory redukcyjne zadania pdf, repetytorium gimnazjalisty matematyka pdf, asiunia pdf za darmo, jerzy menkes…