Perfekcjonista

Autor: Helen Fields

Doszczętnie spalone ciało znanej prawniczki znalezione w górskim szałasie.
Zwłoki szanowanej przywódczyni kościoła rozpuszczone w beczce ługu.
Śledztwo prowadzi inspektor Luc Callanach. Jest nowy w Edynburgu i nie czuje się tu dobrze po przeniesieniu z francuskiego Interpolu.
Pomaga mu Ava Turner. młoda. energiczna detektyw. której bezkompromisowość nieraz przysparzała problemów.
Morderca porywa kolejne ofiary. Pozostawia kolejne makabryczne wskazówki. Luc i Ava muszą rozszyfrować ich znaczenie. zanim zostanie rozlane więcej krwi. Nie wiedzą. że zbrodniarz wciąga ich w wyrafinowaną grę. Realizuje swój perfekcyjny plan. I wyznacza w nim specjalną rolę Avie…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 32.8


https://woblink.com/product-publication/download/28229/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788328705432: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/intuicja-t-2-amy-a-bartol-anna-esden-tempska-28078u

Cena:


ISBN

9788328705715: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/ironia-losu-katarzyna-misiolek-28423u

Cena:


Ściśle tajne w II wojnie światowej

Autor: William B Breuer

NIEZNANA WOJNA WYWIADÓW I KONTRWYWIADÓW 1939–1945: dywersja. sabotaż. dezinformacja. szantaż. fałszerstwa. porwania. zamachy. zabójstwa.
• Nazistowski szpieg na Kapitolu
• Dziesięć wtyczek w najwyższym dowództwie Hitlera
• Biskup w przebraniu
• Plan zbombardowania Stanów Zjednoczonych
• Hitlerowscy piloci samobójcy
• Rozbrojenie miny magnetycznej
• Rozszyfrowanie hitlerowskiej Enigmy
• Tajna wojna pogodowa
• Złamanie japońskiego kodu purpurowego
• Udane utajnienie operacji „Overlord”
• Tajny konwój z brytyjskim złotem. który uniknął ataków U-Bootów

Wydawnictwo: Amber

Cena: 32.8


https://woblink.com/product-publication/download/28379/pdf

1: Autor

:

Cena:


Rynek książki w Polsce 2016. Targi. instytucje. media

Autor: Daria Dobrołęcka

Dziewiętnasta edycja sztandarowej publikacji Biblioteki Analiz. W pięciu tomach omówione zostały zmiany. jakie zaszły na rynku książki w Polsce w 2015 i połowie 2016 roku. Tom ‚Targi. instytucje. media’ zawiera zestawienie najważniejszych instytucji i organizacji związanych z książką. a także wykaz mediów branżowych. W tomie podsumowujemy sytuację w sektorze targów książki. zamieszczamy również szczegółowy przegląd wszystkich najważniejszych imprez targowych w Polsce.

Spis treści:

1. Wprowadzenie

2. Targi książki w Polsce

3. Instytucje kultury

4. Szkolnictwo wyższe

5. Fundacje

Wydawnictwo: Biblioteka Analiz

Cena: 25tomasz greniuch, l frank baum, might and magic 7 poradnik, szantaż emocjonalny w małżeństwie, postępowanie przedszpitalne w obrażeniach ciała, w szponach szaleństwa agnieszka lingas łoniewska, moski, kto zabrał mój ser pdf, jego przesyłka, krajowe standardy rachunkowosci, mózg nastolatków, kindle format mobi, maciej raś, historia polski pdf, życie piękna katastrofa pdf, mudzahedini, językowy obraz świata pdf…