Kąpiele leśne

Autor: M. Amos Clifford

Delikatny mech. kojący śpiew ptaków. aromatyczny zapach żywicy i hipnotyzujący szum drzew… Jeśli zdarza ci się czuć. że w natłoku codziennych spraw życie pędzi jak szalone – wyjdź do lasu. by skutecznie zresetować umysł i nie zwariować.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 24.9


1

:

:

Cena:


ISBN

9788380171534: Wydawnictwo

Format

28.35: https://woblink.com/ebook/gra-o-wegiel-dorota-szaban-133434u

Cena:


Marvin

Autor: Iza Korsaj

Ile utraciłeś ze swojego człowieczeństwa? Jak wiele zniesiesz. aby ponownie móc nazwać siebie człowiekiem?

Te pytania zadaję moim pacjentom podczas napraw ich zdegenerowanych osobowości. Zawsze daję im wybór i czas na odpowiedź. Bez nienawiści. ale i bez litości dla słabych.

Jedni udzielają poprawnej odpowiedzi i przyjmują mój dar. Inni. cóż… znikają. Pierwsi uczynili swoje życie pełniejszym i bardziej wartościowym. drudzy uratowali życie komuś godnemu miana człowieka.

Nazywam się Marvin T. Cross i jestem bostońskim chirurgiem. Uważam się za największego humanistę naszych czasów. gdyż nie mam boga przed człowiekiem. W moich oczach. marnując dany ci przez naturę potencjał. bluźnisz. Nie lękaj się jednak. wyciągnę do ciebie pomocną dłoń…

Wydawnictwo: Inanna

Cena:slodkie klamstwa, książki romanse 2019, gombrowicz bakakaj, zadania z fizyki z rozwiązaniami studia pdf, naucz, andrzej antoszewski, test osobowości id16, hitman poradnik, nasza pani, chemia żywności pdf, partnerstwo publiczno prywatne pdf, dzieci z dworca zoo pdf, violetta ozminkowski, śledztwo od kuchni, noc kiedy umarła pdf, raj utracony john milton, romana rupiewicz, status pracownika samorządowego, fałszywa pobożność…