W blasku nocy

Autor: Trish Cook

Jeśli słońce ma zaświecić w środku nocy. to wyłącznie za sprawą miłości.

Siedemnastoletnia Katie cierpi na groźną chorobę: nie może mieć kontaktu ze słońcem. Dlatego na dwór wychodzi wyłącznie po zmroku. Co noc gra na gitarze w podziemiach lokalnej stacji kolejowej. Pewnego razu spotyka Charliego. w którym kiedyś skrycie się podkochiwała. Rozpoczyna się romans. a dziewczyna za wszelką cenę usiłuje ukryć przed Charliem chorobę.

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 28


https://woblink.com/product-publication/download/127916/epub

1:

:

Cena:


Dziecko ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w rzeczywistości pedagogicznej

Autor: Małgorzata Kitlińska-Król

Problem specjalnych potrzeb edukacyjnych dzieci pojawiający się na kolejnych szczeblach edukacji. w placówkach opiekuńczo-wychowawczych. resocjalizacyjnych. terapeutycznych niepokoi społeczeństwa wszystkich krajów świata. Osoby. u których diagnozujemy różnorodne dysfunkcje w funkcjonowaniu o bardzo wąskim lub niezwykle szerokim spektrum nieprawidłowości wymagają specjalnego podejścia pedagogicznego w procesie kształcenia. wychowania. opieki i terapii. Profesjonalne wsparcie dziecka/podopiecznego ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oparte na pełnej akceptacji. otwartości i autentyczności wynikających z relacji międzyludzkiej jest przejawem człowieczeństwa. Ludzie dla ludzi – młodszych i starszych – tworzyć powi

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9


Powroty do źródeł

Autor: Joanna Goszczyńska

Publikacja poświęcona jest osobie i twórczości Ľudovíta Štúra. czołowego przedstawiciela słowackiego życia narodowego epoki słowackiego odrodzenia narodowego i romantyzmu. która ukonstytuowała nowoczesny naród słowacki w połowie XIX wieku. Autorami są przedstawiciele głównych środowisk słowacystycznych Polski oraz uczeni słowaccy. stale współpracujący z polskim środowiskiem naukowym. przede wszystkim literaturoznawcy. ale także językoznawcy (Štúr był autorem kodyfikacji języka. która położyła podwaliny pod współczesny słowacki język literacki). kulturoznawcy i historycy.

W porównaniu z innymi tomami zbiorowymi Powroty do źródeł wyróżnia koherencja treści i wszechstronna prezentacja problematyki Štúrowskiej.

:

Cena:


Społeczno-ekonomiczne uwarunkowania rozwoju rodziny

Autor: Katarzyna Szczepańska-Woszczyna

Przedmiot refleksji naukowych jakim jest rodzina jest zdecydowanie multidyscyplinarny. Tej trwałej i mało podatnej na gwałtowne zmiany. a jednocześnie zmieniającej się podstawowej komórce życia społecznego. towarzyszą refleksje badawcze z zakresu: prawa. ekonomii. biologii. psychologii.

socjologii. pedagogiki. kultury. filozofii. demografii. urbanistyki. czy także kryminalistyki i patologii. Obecny kształt i sytuacja współczesnej rodziny w skali globalnej (świata

i jego regionów) – ze względu na różne środowisko geograficzne czy społeczno-kulturowe zawiera wiele cech wspólnych. zunifikowanych; z drugiej zaś. liczne znamiona rysujące odrębność typów rodzin. wzorców i modeli życia. róż

:

Cena:


ISBN

9788381253727: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/czlowiek-znikad-gregg-hurwitz-maria-gebicka-frac-127499u

Cena:


ISBN

9788380839366: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/ebook/wrozka-z-gwiezdnego-pylu-lena-wolska-129583u

Cena:heban (reportaż), manipulantka, tyreotropowy, publio logowanie, audiobook przedwiośnie, michał herer, mróz ekstradycja pdf, mechanizmy reakcji organicznych, trening relaksacyjny jacobsona mp3, kevin hearne kroniki żelaznego druida, co to populizm, pociagi pod specjalnym nadzorem, rafał sowiński, ewa włodarczyk, durrellowie z korfu, augustyn bańka, agnieszka budzyńska-daca, charakterystyka epok, ludwik jerzy kern wiersze dla dzieci pdf, bogowie honor ankh morpork, robale rządzą światem, angora pdf, mariusz kicia…