Faza REM

Autor: Agnieszka Sudomir

Łódź. niegdyś Ziemia Obiecana. dzisiaj miasto pogrążone we nostalgii.

W bloku na Bałutach zamordowano studentkę. Na Julianowie przed swoim domem ginie bogaty lekarz. Morderca pozostawia na miejscach zbrodni fragmenty recept. Kiedy zostaje odnaleziona trzecia ofiara. media podejmują temat „Aptekarza” i w mieście wybucha panika.

Komisarz Igor Blattner musi rozwikłać zagadkę pierwszego od wielu lat seryjnego mordercy w Łodzi. Atakowany przez media. naciskany przez przełożonych. borykający się z problemami w życiu osobistym i kryzysem wieku średniego policjant staje przed największym wyzwaniem w swojej dotychczasowej karierze.

Blattner kieruje się w pracy jedną prostą zasadą. Występek nie zasługuje na wybaczenie. a wyłącznie na sprawiedliwą karę. Czy jednak to credo pomoże czy utrudni mu zł

Wydawnictwo: Genius Creations

Cena: 24.99


ISBN

9788380644113: Wydawnictwo

Format

3: https://woblink.com/ebook/slady-kultury-starego-swiata-na-rusi-kijowskiej-franciszek-rawita-gawronski-32282u

Cena:


La Vie infernale

Autor: Émile Gaboriau

Emile Gaboriau commence ce livre avec les beaux mots: «En écrivant votre nom à la première page de ce volume permettez-moi d’attester une amitié dont je suis fier.» C’était un jeudi soir du 15 octobre 1869. depuis longtemps déjà la nuit était venue. Il faisait froid. le ciel était noir comme de l’encre. la vent soufflait en tempête. il pleuvait. Les sombres nouvelles étonnent Marguerite. jeune fille que le comte a retirée d’un orphelinat…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Smaki Australii

Autor: Emma Darcy

Jack Freedman nie przez przypadek pracuje w firmie Aleksa Costarellego. Chce doprowadzić do jej upadku. Tymczasem poznaje córkę Aleksa. Mają wspólną pasję – uwielbiają dobre jedzenie. Razem chodzą do najlepszych restauracji w Sydney. Piękna dziewczyna bardzo podoba się Jackowi. co mocno krzyżuje jego plany. Zamierza przecież zrujnować jej ojca…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788379951154: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/wiedzma-jego-krolewskiej-mosci-magdalena-kubasiewicz-dawid-wiktorski-marcin-dobkowski-marcin-dobkowski-bernadeta-lesniowska-gustyn-32069u

Cena: 31.9andrzej ambroziak, kamil czaja, modele zachowań konsumentów pdf, projekt procesu technologicznego, ich und du 5, do wszystkich chłopców zawsze i na zawsze, mróz w kręgach władzy, ipv6 czy ipv4, można oszaleć, umarli tańczą, pestalozzi pedagogika, motywy śmierci, podejście procesowe w zarządzaniu pdf, szczeklik interna pdf, nauka rysowania książka pdf…