ISBN

9788395161308: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/dzialalnosc-zandarmerii-wojskowej-sil-zbrojnych-rzeczypospolitej-polskiej-w-systemie-bezpieczenstwa-panstwa-w-latach-1999-2018-marceli-herman-138288u

Cena:


Między nami chaos

Autor: Samuel Miller

Życie osiemnastoletniego Arthura wali się w gruzy. kiedy dostaje sądowy zakaz zbliżania się do swojej byłej dziewczyny. traci stypendium i szansę na dobre studia. Chcąc ukrócić nieco jego destrukcyjne zachowanie. ojciec wysyła go na pewien czas do wujostwa.

Tam Arthur odkrywa dziennik swojego dziadka. słynnego pisarza. który pięć lat wcześniej na tydzień przed śmiercią wyruszył nagle w zagadkową podróż. Jej celu nie znał nikt z rodziny. a co gorsza – nikt nawet nie próbował się dowiedzieć. co się w tym czasie wydarzyło.

Podążając za wskazówkami. które znajduje w dzienniku. Arthur próbuje odtworzyć ostatnie dni życia swojego dziadka. Chce się dowiedzieć. kim naprawdę był. czego szukał tysiące kilometrów od rodzinnego domu i… czy rzeczywiście nie żyje.

:

Cena:


WYDANIE DWUJĘZYCZNE – Z przygód Sherlocka Holmesa. Liga czerwonowłosych

Autor: Arthur Conan Doyle

Proponujemy Państwu publikację dwujęzyczną – angielską i polską. Pozwala ona czytać tekst oryginalny. wydany po raz pierwszy w języku angielskim w roku 1891. a także zapoznać się z jednym z najlepszych jego tłumaczeń.

 

Opowiadanie Arthura Conana Doyle’a z serii przygód Sherlocka Holmesa.

Do sławnego detektywa Holmesa przybywa rudowłosy właściciel lombardu Jabez Wilson i opowiada dziwną historię. Dwa miesiące wcześniej jego pomocnik Spaulding zwrócił mu uwagę na ogłoszenie w gazecie: Związek Rudowłosych oferuje miejsce pracy dla mających prawdziwie rude włosy. Bankier udał się pod wskazany adres i zostawiwszy przedsiębiorstwo pod opieką pomocnika otrzymał zadanie codziennego przepisy

40: https://woblink.com/ebook/partnerstwo-i-komunikacja-w-samorzadzie-terytorialnym-magdalena-kogut-jaworska-agnieszka-smalec-138563u

Cena: Agnieszka Smalec


ISBN

9788301203238: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/miedzynarodowe-finanse-przedsiebiorstw-konrad-sobanski-138296u

Cena:


Data Driven Decisions

Autor: Michał Jan Lutostański

Ostatnia dekada wywróciła świat biznesu i marketingu do góry nogami. Technologie. kryzysy. zmiany w polityce i stylu życia sprawiły. że przed decydentami pojawiła się niespotykana wcześniej masa znaków zapytania. Skończyła się. dająca poczucie pewności i kompetencji. era długookresowych strategii oraz obowiązujących przez dekady reguł czy podręczników marketingu. Pożegnaliśmy też raczej na dobre oswajanego przez dekady homo oeconomicus. Prawie żal tych przeczytanych grubych książek… W tym samym czasie – co jest powtarzane jak zdarta płyta – geometrycznie wzrosła liczba źródeł informacji. na podstawie których można podejmować dobre decyzje. Czy organizacje. firmy i marki jeszcze nad tym panują?

(…)

W 201

69: https://woblink.com/ebook/zastosowania-technologii-blockchain-vikram-dhillon-david-metcalf-max-hooper-138297u

Cena: David Metcalfdefinicja mitu, marta otto, naga prawda vi keeland, hamrol zarządzanie jakością, medycyna wewnętrzna, zmierzch ebook, 365 dni online pdf, zespól sudecka, proroctwa michaldy, ewa suwara, spore faza kosmosu, ulyssess, malowany ptak audiobook, film nasz dom, źródła monastyczne, grzegorz łukasiewicz, chirurgia repetytorium noszczyk…