Moja słodka Audrina

Autor: Virginia C. Andrews

W pięknym. położonym w lesie domu mieszka z pozoru szczęśliwa. zamożna rodzina. Dom jednak kryje w sobie mroczną tajemnicę…

Audrina zawsze chciała być taka jak siostra. wiedziała jednak. że rodzice nigdy nie pokochają jej tak. jak kochali tamtą. Nieżyjąca siostra Audriny była ukochanym. rozpieszczanym dzieckiem. Jak zginęła? Kim była i kim miała się stać? Co kryło się za tajemnicą. którą znali wszyscy z wyjątkiem Audriny?

Fenomen popularności V.C. Andrews trwa nieustannie od czasu wydania ‚Kwiatów na poddaszu’. Książki autorki. tworzące prawie dwadzieścia bestsellerowych serii. osiągnęły łączny nakład ponad 106 milionów egzemplarzy i zostały przetłumaczone na dwadzieścia dwa języki. ‚Moja słodka Audrina’ to pierwszy tom dylogii o losach Audriny. Kolejne powieści autorki ukażą się wkrótce nakładem Prószyński i S-ka.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


Poprawiny

Autor: Halina Grochowska

W ponurych i siermiężnych czasach. gdy szczytem marzeń był Fiat Mirafiori. telewizor i para prawdziwych dżinsów. a zdobycie kilku rolek papieru toaletowego stawało się nie lada wyczynem. romantyczne porywy serca były co najmniej nie na miejscu. Tym bardziej. jeśli rzecz dotyczyła niepokornej. temperamentnej dziewczyny z miasta i wiejskiego chłopaka z PGR-u…

Ta mocno zakorzeniona w realiach Polski Ludowej opowieść o skomplikowanych relacjach rodziców i dzieci. partii i społeczeństwa. robotników i chłopów przenosi czytelnika do świata. który przeminął. a jednak wciąż pozostaje żywy w pamięci kilku pokoleń Polaków. Świata. w którym – mimo sztywno wytyczonych celów. norm i standardów ustroju socjalistycznego – nic nie było tak oczywiste. jak mogłoby się wydawać…

<

9.9: https://woblink.com/ebook/poradniki-oraz-inne-opowiadania-z-humorem-ludwik-koczjark-137456u

Cena:


Wskazania żołnierskie

Autor: Wacław Sieroszewski

Każda praca wykonywana zbiorowo wymaga dyscypliny. Nawet szybkie wykopanie rowu wymaga. aby ludzie zeszli o jednej godzinie w określonym punkcie. aby przynieśli z sobą łopaty. aby zgodzili się kopać w wyznaczonym przez ich kierownika miejscu. aby każdy spełnił swoją robotę do końca

Cierpliwość pochodzi od słowa „cierpienie“ i wyraża zdolność do spokojnego i rozumnego przemagania wszelkiego bólu. wszelkiej dolegliwości.

Śmierć chodzi za człowiekiem i nikt nie jest pewny dnia ani godziny.

A mimo to ludzie żyją. pracują. weselą się. żenią. kłócą. godzą. zabiegają o rzeczy drobne i wielkie. rozpoczynają wieloletnie roboty. sadzą drzewa. których owoców nie będą spożywać… Słowem. zachowują się tak. jak gdyby śmierć nie

37: https://woblink.com/ebook/posrod-roz-myra-johnson-137467u

Cena:


ISBN

9788365843869: Wydawnictwo

Format

37: https://woblink.com/ebook/posrod-roz-myra-johnson-137467u

Cena:mnożenie i dzielenie w zakresie 100 do wydruku, sayaka, oddawaj, jej wysokość p pdf, wege. dieta roślinna w praktyce, mróz głosy z zaświatów, instrukcja obsługi faceta, klaun szkic, przepisy dla diabetyków książka, waleczna czarownica pdf, subkultura więzienna, chłopiec dziewczynka, wharton ptasiek, ślepiec max czornyj, w wysokiej trawie online, rzeka w czechach krzyżówka, czy mnie słyszysz, alain de botton książki, jak uporządkować życie, thrillery kryminalne, niebo ze stali. opowieści z meekhańskiego pogranicza…