Tirza

Autor: Grunberg Arnon

Jörgen Hofmeester starał się zbudować idealne życie dla siebie i swojej rodziny: ma pracę w renomowanym wydawnictwie. piękny dom w najlepszej dzielnicy Amsterdamu. spore oszczędności. atrakcyjną żonę i dwie piękne córki. Kiedy kolejne fi lary jego uporządkowanego świata walą się w gruzy. Hofmeester nie może zrozumieć. dlaczego wszystko dookoła się zmienia i czasem nie udaje się zrealizować nawet dobrze przemyślanych planów.

 

Tirza jest najbardziej znaną książką Grunberga. wielokrotnie nagradzaną. uhonorowaną między innymi nagrodami: holenderską Libris i belgijską Złotą Sową. Została przetłumaczona na 21 języków. W 2010 roku holenderskie środowisko literackie uznało Tirzę w badaniach tygodnika „De Groene Amsterdammer” za jedną z najważniejszych powieści XXI wieku.

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Koniec Alzheimera. Jak zatrzymać utratę pamięci i zmiany degeneracyjne mózgu

Autor: Berger Amy

Dzięki tej przełomowej publikacji poznasz prawdziwe przyczyny choroby Alzheimera oraz wpływ Twojej diety na jej rozwój. Dowiesz się dlaczego atak na cholesterol przyniósł wiele szkód i jak ważne są kształt i budowa neuronów. błon komórkowych oraz mitochondriów. Przede wszystkim osiągniesz jednak uzdrowienie dzięki strategii żywieniowej przywracającej zdrowe funkcje kognitywne. Poznasz podstawy diety niskowęglowodanowej oraz rzeczywisty podział węglowodanów. Odkryjesz tłuszcze do zadań specjalnych. białkowych bohaterów i techniki wspierania właściwego trawienia. Wykorzystasz również czynniki związane z trybem życia wspierające zdrowe funkcje neurologiczne oraz zminimalizujesz ryzyko związane ze stresem czy brakiem snu. Nie zap

1:

Cena:www czarnaowca pl, kolodko blog, książka magiczne drzewo czerwone krzesło, podkultura, libra.ibuk.pl, albert einstein bóg a nauka, nielegalny trevor noah, nachlass, joseph murphy książki, zdrowy kręgosłup ćwiczenia dla każdego, książki erotyk pdf, daria czarnecka, władysław traczyk, jadąc do babadag, radiologia herring, artur kijak, sprawdziany klasa 6 matematyka, chiny ludowe, curio knieja, mechatronika pdf, prawdziwe historie o zdradzie…