Reprywatyzacja Warszawska

Autor: Patryk Słowik

Czy Prezydent Warszawy wpływała na wydawanie decyzji reprywatyzacyjnych? Dlaczego chciała zlikwidować szkoły w centrum stolicy? Na czym polegała reprywatyzacyjna afera adwokacka? Skąd urzędnik wydający decyzję w sprawie zwrotu słynnej Chmielnej 70 wziął pieniądze na zakup pensjonatu w Zakopanem?

Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzi znajdą Państwo w książce Patryka Słowika „Reprywatyzacja warszawska. Byli urzędnicy przerywają milczenie”. Jest to zapis rozmowy doświadczonego i nagradzanego dziennikarza z urzędnikami odpowiedzialnymi za warszawską reprywatyzację: Marcinem Bajką i Jerzym Mrygoniem.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Arbitror

Cena: 29.9


Dziennik Chloe Snow: Zakręcony rok

Autor: Emma Chastain

Kolejny rok w liceum to nieustanne pasmo wzlotów i upadków

To dopiero druga klasa. a życie komplikuje się jeszcze bardziej. W zeszłym roku Chloe była gwiazdą szkolnego musicalu. A w tym w trakcie przesłuchania natrafia na minę… Czy da radę ogarnąć się po upadku?

***********************************************************************

Na wsparcie ze strony najbliższych trudno liczyć: najlepsza przyjaciółka Hannah wpada w sidła królowej drugiej klasy. która rządzi żelazną pięścią i rozdaje karty w białych rękawiczkach. a tata zajęty jest nową wybranką swojego serca. Z Meksyku zaś płyną coraz bardziej rozpaczliwe i wytrącające z równowagi maile od mamy. Na horyzoncie kłębią się ciemne chmury rozwodowe.

********************************************************************

Gdyby Chloe mogła o tym wszystkim porozmawiać z Mike’em: jego rodzice też są rozwiedzieni. a w jego towarzystwie czuje się tak swobodnie. A raczej czuła. bo Mike nie ma ochoty czekać w zawieszeniu. gdy Chloe wciąż wzdycha do Maca. który miał być miłością jej życia. Premiera musicalu zbliża się nieuchronnie i Chloe musi znaleźć jakiś sposób. by ułożyć te wszystkie zagmatwane puzzle jej życia w całość i dotrwać do końca roku.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 31


ISBN

9788328710146: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/nie-po-prostu-nie-karolina-drozdowska-lykke-nina-133421u

Cena:wzory pism procesowych w sprawach cywilnych pdf, potwory mitologii greckiej, fiszki niemiecki pdf, tomasz markiewicz, most do terabitii, etyka slowa, andre stern, kornel morawiecki genealogia, stephen hawking krótka historia czasu, stephen king regulatorzy, echart tolle, mężczyźni którzy nienawidzą kobiet.pdf, metody badań ekonomicznych, magnetyzm gimnazjum zadania, felicjan faleński, pieklo pocztowe, scenariusze dla dzieci, andrzej sapkowski krew elfów pdf, reguła taylora, widok ze swinicy do doliny wiercichej, sapkowski audiobook…