Sherlock Holmes. Z Tajnych Akt Światowej Sławy Detektywa (Tom 14). Sherlock Holmes. Z Tajnych Akt Światowej Sławy Detektywa. Tom 14: Tajemnica pergaminu

Autor: praca zbiorowa

Sherlock Holmes to jeden z tych bohaterów popkultury. którego nikomu przedstawiać nie trzeba. „Tajemnica pergaminu” to jedno z wielu nieautoryzowanych przez Arthura Conan Doyle’a opowiadań o przygodach legendarnego londyńskiego detektywa i jego ucznia Harry’ego Taxona. Holmes rozwiązuje kryminalną zagadkę. nie tylko wykorzystując swoje niezwykłe talenty w dziedzinie dedukcji i szeroką wiedzę z zakresu chemii i psychologii. lecz także bezpośrednio stawiając czoła przemocy przy użyciu… pięści. Zagadkowe morderstwa. tajemnicze zaginięcia. zuchwałe kradzieże sprawiają. że czytelnik poczuje. że jest otoczony przez wszechogarniające zło.

Wy: 1

Cena:


Stalowe słupy powłokowe

Autor: Sławomir Labocha

Celem książki jest przedstawienie podstaw obliczania i kształtowania konstrukcji słupów powłokowych na podstawie doświadczeń własnych autorów – niejednokrotnie pionierskich w tym zakresie na rynku polskim. W książce główny nacisk położono na aspekty aplikacyjne. Zagadnienia mechaniki stalowych słupów powłokowych oraz zasady kształtowania i obliczania innowacyjnych konstrukcji zilustrowane zostały wieloma praktycznymi przykładami.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 69


The Mystery of the Sea

Autor: Bram Stoker

Archibald Hunter was spending his annual vacation in Cruden Bay. Scotland when he sees two women and a man walking abreast. Suddenly. he has a vision of the man carrying a coffin and the two women walking behind. Just as suddenly. he sees the three walking normal again. As this was happening. Archie was being watched by an old woman. Gormala. She had seen Archie’s shocked look at what he had just seen and tells him that he has the gift of „Second Sight”. According to Gormala. both he and she are Seers. and she proposes an alliance to solve the centuries-old „Mystery of the Sea.” Archie discovers a chest full of old documents he believes contain a coded message revealing the location of a lost treasure of the Spanish Armada. And then there is Marjory. the beautiful American girl Archie saves from drowning. Who is she. and why is she being pursued by a vicious gang of criminals and the American Secret Service?

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


AKTYWA I PASYWA ustalanie wartości w skorygowanej cenie nabycia

Autor: Joanna Gawrońska

Ustawa o rachunkowości wskazuje. że szereg aktywów i pasywów może (a według rozporządzenia o instrumentach finansowych – powinno) być wycenione nie rzadziej niż na dzień bilansowy według skorygowanej ceny nabycia. Niniejszy e-book prezentuje jakich aktywów i pasywów dotyczy taka wycena. w jaki sposób ustalić skorygowaną cenę nabycia i jakich należy dokonać zapisów w księgach rachunkowych w związku ze stosowaniem takiej wyceny.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


ISBN

9788377917350: Wydawnictwo

Format

5.9: https://woblink.com/ebook/zew-krwi-jack-london-28243u

Cena:hiszpański dla początkujących pdf, autor komedii ludzkiej, mitologia nordycka neil gaiman pdf, problematyka chłopcy z placu broni, testy osobowości pdf, ewolucja mózgu, legenda o kościele mariackim, bunt młodzieńczy, zle kobiety, baśniobór: klucze do więzienia demonów, scooby doo bajka po polsku, organy administracji rządowej i samorządowej, ekonomia dla bystrzaków pdf, przysłowia żydowskie, radoliszki, teajtet, benedykt xvi ostatnie rozmowy, anthony william boski lekarz, postapokalipsa…