Biblia polsko-angielska

Autor: autor zbiorowy

Dzięki temu szczególnemu wydaniu Biblii będziesz poznawać Pismo Święte jednocześnie ucząc się angielskiego! Numer każdego wersetu jest tu aktywnym linkiem. dzięki któremu łatwo przeniesiesz się do tego samego fragmentu w drugiej wersji językowej.

W zależności od poziomu Twojej znajomości języka. możesz albo czytać najpierw tekst angielski. a później przechodzić do tego samego fragmentu w języku polskim. aby upewnić się. czy dobrze go zrozumiałeś. albo zaczynać od tekstu polskiego. a następnie przechodzić do wersji angielskiej i poznawać ten sam fragment w języku obcym.

Mamy nadzieję. że dzięki Biblii polsko-angielskiej Słowo Boże będzie zmieniało Twoje życie. a Twoja znajomość angielskiego będzie wzrastać.

Wykorzystane przekłady Pisma Świętego:

 • U

  23.92: https://woblink.com/ebook/zatrudnianie-pracownikow-poradnik-dla-pracodawcow-infor-pl-sa-31111u

  Cena:


  Spis cudzołożnic. Proza podróżna

  Autor: Jerzy Pilch

  Spis cudzołożnic to jedna z popularniejszych książek Jerzego Pilcha. znanego prozaika i felietonisty. laureata Nagrody NIKE 2001. którą uzyskał za książkę Pod Mocnym Aniołem.

  Groteskowa opowieść. której bohaterem jest Gustaw. intelektualista. niespełniony pisarz. wielbiciel i piewca kobiecych wdzięków. oprowadzający szwedzkiego gościa po Krakowie. Zmuszony występować w roli przewodnika po historycznych pamiątkach i nonsensach rzeczywistości połowy lat osiemdziesiątych próbuje jak „najpiękniej” zaprezentować to. co w Polsce i w Polakach najlepsze. Wycieczkę po narodowej mitologii. miejscach bohaterskich czynów urozmaica albańskim koniakiem i opowieściami o swych miłosnych podbojach.

  W tej książce – jak pisał Jan Błoński – „rzeczywistość rodzi się ze słów jak u Schulza. duch parodii panoszy się jak u Gombrowicza. złośliwy dowcip odziedziczony po Mrożku”. Spis cudzołożnic znany jest z ekranizacji. której dokonał znany reżyser filmowy Jerzy Sthur.

  Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

  Cena: 27


  Le Formidable Événement

  Autor: Maurice Leblanc

  Roman de Maurice Leblanc (le père de célèbre Arsène Lupin). dans lequel l’aventure le dispute à l’inventivité et à la justesse de vue. Simon Dubosc désespère d’obtenir la main d’Isabel. qui est la fille du Lord Bakefield. descendant direct d’un compagnon de Guillaume le Conquérant. Et puis il n’ y a pas plus d’autres choix pour lui que de s’échapper avec Isabel. parce qu’il accepte le défi fou. Mais. qui sait. peut être le destin aide Simon d’accomplir sa mission. sous la forme de ce qui restera dans les esprits comme un formidable événement. Le ligne est plein de passions les plus sinistres et les plus nobles.

  Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

  Cena: 14.9


  ISBN

  9788378598268: Wydawnictwo

  Format

  10: https://woblink.com/ebook/krolewna-sniezka-magdalena-sliwinska-31429u

  Cena:


  Furia

  Autor: Michał Larek

  WSZYSCY MAJĄ SWOJE WEWNĘTRZNE DEMONY. NIEKTÓRZY TRACĄ NAD NIMI KONTROLĘ.

  Zimny poniedziałek. październik 1992 roku. W lesie zostają odnalezione zwłoki atrakcyjnie ubranej kobiety. Randka? Gwałt? Prostytucja? 

  Policjanci z Komendy Wojewódzkiej mają trudne zadanie. Zeznania świadków są mętne. ktoś widział odjeżdżającego niebieskiego żuka. ktoś słyszał. że po okolicy kręcił się jakiś obcy. Sprawą zajmuje się Harry. legenda poznańskiej policji. Komisarz ma słabość do alkoholu. pięknych kobiet i brudnych zagrywek podczas przesłuchań. Towarzyszy mu posterunkowa Katia Domagała. która właśnie zaczęła pracę w Wydziale Kryminalnym. Przypuszczenia prowadzą ich do mężczyzny skazanego w przeszłości za gwałt. Niestety. nie zdążą z nim porozmawiać… 

  Pojawiają się nowe ofiary – każdą z kobie

  33.5: https://woblink.com/ebook/lawa-przysieglych-john-grisham-pawel-korombel-31183u

  Cena:  kozacy: europejskie boje, prawo rynku finansowego, marcina matczak, święci grzesznicy tom 2 pdf, sposób na elfa audiobook, anthony de mello wezwanie do miłości pdf, nieznośny ciężar tajemnic pdf, audiobook oskar i róża, graf_ika, elite dangerous poradnik, dzieci księży pdf, adam szot, gra geralda king, księga rodzicielstwa bliskości pdf, jerzy weber, uprawnienia pracowników związane z rodzicielstwem praca magisterska, fizjologia konturka pdf, piętno mafii…