1

:

:

Cena:


Nawiedzony hotel

Autor: Wilkie Collins

 Wilkie Collins. najbardziej uwielbiany autor swoich czasów. prekursor powieści detektywistycznej. w fascynującej mieszance tajemnicy i grozy.

Nawiedzony hotel  to inteligentne połączenie fabuły typowej dla powieści detektywistycznej z opowieścią o duchach. Rzecz dzieje się w Wenecji. która jawi się jako miasto ponurych kanałów. cieni i śmierci.

Zagadkowa kobieta staje się przyczyną zerwania zaręczyn Agnieszki Lockwood z jej dalekim kuzynem. lordem Monberrym.  a następnie zostaje jego żoną. To początek historii. w której losy obu kobiet są ze sobą splecione. a udział w akcji biorą nawet duchy. Nadprzyrodzone wydarzenia. szybkie tempo akcji i mnożące się tajemnice to główne atuty tej klasycznej prozy.

W tomie prócz tytułowej minipowieści znajdziemy wybór najcieka

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 30


Przygody Sindbada Żeglarza (wydanie polsko-arabskie)

Autor: Opracowanie zbiorowe

‚Przygody Sindbada Żeglarza’ to pierwsza książka nowej. dwujęzycznej serii „Czytanki Orientalne”. Będzie ona prezentowała skarby literatur orientalnych zarówno w wersji oryginalnej. jak i w przekładzie najwybitniejszych polskich orientalistów. ‚Przygody Sindbada Żeglarza’ – w nowym tłumaczeniu Jolanty Kozłowskiej – zaczerpnięto z ‚Baśni tysiąca i jednej nocy’ – bodaj najbardziej znanego arcydzieła literatury arabskiej. od lat zachwycającego czytelników na całym świecie.

Wydawnictwo: Dialog

Cena: 18


ISBN

9788375169966: Wydawnictwo

Format

30.9: https://woblink.com/ebook/dotyk-randall-wallace-iwona-janiak-20703u

Cena:


PAX. Tom 3. Bjera

Autor: Asa Larsson

Czwarta część popularnej serii urban fantasy o braciach z Mariefred. W miasteczku zaczynają znikać pieniądze. wartościowe przedmioty i ukochane zwierzątka domowe. Na pierwszym miejscu listy podejrzanych znajduje się Alrik. Źródło kradzieży jest jednak zupełnie inne – ktoś wyczarował bjerę! Plany czarnej czarownicy powoli zaczynają stawać się rzeczywistością…

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 21psychologia akademicka tom 1 pdf, sharon kay penman, metody ilościowe w zarządzaniu, elon musk biografia pdf, ciemna strona tarryn fisher, self reliance emerson pdf, organizacja pająk otto skorzenego, kolko sie panu urwało, diabeł i tabliczka czekolady reszka, wnioski końcowe, robin dunbar, turbulence whitney g pdf, książka sodoma, mroczni władcy nocy pdf, psychiatria dzieci i młodzieży, jo nesbo czerwone gardło pdf, pielęgniarstwo internistyczne, paratetyda, mąż potrzebny na już…