Ksiądz Rafał 1. Dobra nowina

Autor: Maciej Grabski

W Gródku na przełomie lat 70. i 80. czas wydaje się stać w miejscu. Życie toczy się między pracą przy żniwach. odpustem i wieczorami przy piwie w miejscowym barze. Słowa z ambony mają o wiele większą moc niż dyrektywy naczelnika partii. Po śmierci starego proboszcza nastają jednak nowe porządki – parafię obejmuje młody. energiczny ksiądz Rafał Nowina.

Wyjątkowy kontakt ze zwierzętami. wielki talent muzyczny czy msza w intencji Elvisa Presleya sprawiają. że na biurku biskupa Jakuba pojawia się coraz więcej anonimowych donosów… Co z tego wyniknie?

Nowe wydanie bestsellerowej powieści.

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 19.9


Off-off

Autor: Ewa Skunart

Witajcie na ulicy Uroczej. Tutaj całymi dniami kobiety gotują. popalając papierosy. a mężczyźni przesiadują w piwnicach i zajmują się swoimi męskimi sprawami. To świat dzieciństwa dwóch małych dziewczynek. w którym beztroska i radość przeplatają się z mrokiem i lękiem… Teraz ulica Urocza. tak jak przyjaźń z dawnych czasów. jest już tylko wspomnieniem. a dwie dorosłe kobiety. niegdyś nierozłączne. mają spotkać się po latach. Gdy w oczekiwaniu na spotkanie upływają kolejne godziny. a dawna przyjaciółka się nie zjawia. do kobiety samotnie czekającej przy kawiarnianym stoliku powracają wspomnienia. które. przelane na papier. mogą stać się kanwą scenariusza – prawdziwie offowego.

To szalona

25: https://woblink.com/ebook/awaria-michal-komarnicki-141201u

Cena:kroczac wśród cieni, kuracja witaminą d3 w wysokich dawkach chomikuj, sonet iv mikołaj sęp szarzyński, przepowiednie królowej saby pdf, interpretacja ekg kurs podstawowy, wierzę w święty kościół powszechny podręcznik, iris grace, układ ruchu człowieka prezentacja, myłek danuta, anatomia i fizjologia zwierząt domowych, podręcznik dla asystentek i higienistek stomatologicznych pdf, aldous huxley drzwi percepcji, grzeszne pocałunki, kamienie na szaniec streszczenie polski na 5, joanna czerska, zły król holly black pdf, self reg pdf…