ISBN

9788328705432: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/intuicja-t-2-amy-a-bartol-anna-esden-tempska-28078u

Cena:


1

:

:

Cena:


This Side of Paradise

Autor: Francis Scott Fitzgerald

F. Scott Fitzgerald’s first novel. „This Side of Paradise.” focuses on several themes and illustrates some social and moral changes in America during the early 20th century. This semiautobiographical story of the handsome. indulged. and idealistic Princeton student Amory Blaine received critical raves and catapulted Fitzgerald to instant fame. Amory Blaine is utterly an idealist. He indulges in every sense of his dreams. to the point that it becomes detrimental to the state of his status in life. Now. readers can enjoy the newly edited. authorized version of this early classic of the Jazz Age. based on Fitzgerald’s original manuscript. In this definitive text. This Side of Paradise captures the rhythms and romance of Fitzgerald’s youth and offers a poignant portrait of the „Lost Generation.” The novel explores the theme of love warped by greed and status-seeking.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Rycerze sztuki

Autor: Raymond Leo Burke

Ta książka to zbiór fascynujących opowieści dla młodzieży o malarzach renesansu. którzy tchnęli w sztukę nowe życie – o tych. którzy uczyli się krok po kroku. malować najpiękniejsze obrazy. jakie zna świat. Pokazuje nam prawdziwych ludzi. a nie tylko wielkie nazwiska znane ze sławnych obrazów.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu

Cena: 14.9


ZMIANY PRAWA 2017 plusy i minusy

Autor: Jakub Rychlik

Plusy i minusy zmian w podatkach wprowadzanych w 2017 r.. to publikacja zawierająca przegląd zmian w przepisach podatkowych wprowadzanych w 2017 r. Zawiera krótkie opisy 25 zmian wprowadzonych w podatkach dochodowych (PIT i CIT) oraz w ustawie o VAT. Każda zmiana zawiera ocenę wprowadzonej regulacji. Ocena wskazuje m.in. korzyści lub zagrożenia. które powstają w związku z wejściem w życie nowych przepisów.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 19.9


ISBN

9788374409438: Wydawnictwo

Format

63.2: https://woblink.com/ebook/jednolity-plik-kontrolny-ewidencja-vat-od-1-stycznia-2017-adam-kuchta-pawel-huczko-joanna-dmowska-radoslaw-kowalski-28754u

Cena: Paweł Huczkochichot losu, pieprzony los kataryniarza, projekcja hawortha, ja inkwizytor. głód i pragnienie, cyfrowe przetwarzanie sygnałów, wojciech wrzosek, zwiadowcy 14 pdf, slownik motywow literackich, ola sokołowska córka masy, kłamstwa w blasku księżyca, szaman morski, badanie przedmiotowe pdf, do zobaczenia w kosmosie, cixin liu koniec śmierci, filotea pdf…