Rendez-vous

Autor: Amanda Quick

Na salonach krążą plotki. że hrabia Graystone zamierza się ożenić.

Spisał nawet listę kandydatek! Niejedna młoda dama chciałaby się na niej znaleźć. lecz wymagania hrabiego są nader wysokie: jego przyszła żona musi być cnotliwa. posłuszna. wierna. powściągliwa i za nic w świecie nie może narazić na szwank reputacji męża.

Jakież jest więc zdziwienie Augusty Ballinger. panny dalekiej od tego ideału. kiedy Graystone prosi o jej rękę. Wkrótce odkryje. dlaczego hrabia wybrał właśnie ją. I pozna niebezpieczną prawdę…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8


ISBN

9788381194952: Wydawnictwo

Format

4.9: https://woblink.com/ebook/proba-syntezy-powstania-wielkopolskiego-1918-19-tadeusz-wiktor-fenrych-140943u

Cena:osiedle żniw, pyrzanowski, przyroda ożywiona i nieożywiona, christophe andre, labirynt namiętności, atlas anatomiczny online, janina lesiak, piosenki pop polskie, okularnik bonda pdf, janusz kocik, pielgrzym audiobook, książki download, proces pielęgnowania przykłady, www.libra.ibuk.pl, violetta skrzypulec plinta, słownik krzyżówkowicza 2e, stephen covey 7 nawyków skutecznego działania pdf, mitologia grecka i rzymska, longworth, reklama społeczna definicja, niebezpieczne związki ebook…