https://woblink.com/product-publication/download/130007/pdf

1:

:

Cena:


Internat

Autor: Izabela Degórska

Pożerasz książki? Uważaj! Ta książka może pożreć ciebie!

Wiktoria. studentka socjologii. ze zdziwieniem obserwuje fascynację młodych dziewcząt starą powieścią Internat. której czytelniczki tworzą subkulturę – przebierają się za bohaterki. spotykają na zlotach. są aktywne w mediach społecznościowych. Wiktoria postanawia napisać na ten temat pracę magisterską. a jako rzetelna studentka chce zacząć od poznania treści Internatu.

Niestety. odkąd wzięła do rąk egzemplarz książki. jest uwięziona w powieściowym świecie. w ciele powszechnie nielubianej szesnastoletniej Anny Wolf. Szkołę z internatem otacza nieprzepuszczalna bariera. piętra i ludzie czasami znikają. a wszystkie zdarzenia powtarzają się w rocznej pętli. Kiedy Wiktoria odkrywa tajemnicę zaginionych wcześniej

69: https://woblink.com/ebook/jakosc-w-agile-karolina-zmitrowicz-rafal-stanczak-133358u

Cena: Rafał Stańczak


ISBN

9788365404701: Wydawnictwo

Format

45.4: https://woblink.com/ebook/wylecz-alergie-odkryj-zaskakujaca-ukryta-prawde-dlaczego-chorujesz-i-czujesz-sie-zle-leo-galland-jonathan-galland-136781u

Cena: Jonathan Gallandpenny jordan książki, kaja strzałkowska, oblicza propagandy, nowości literackie 2017, agnieszka szwajgier, talmud pdf, sekretne dziecko, nie dziś, lwy z gdańskiego ratusza, magia uczuc, ken follett audiobook, magnetyzm serc, pole trójkąta klasa 5, demoralizacja nieletniego, boże dopomóż, kiersztyn, antygona kartkówka, zaawansowany python…