Spełnione życzenia

Autor: Karolina Wilczyńska

Czy wierzysz w magię wigilijnej nocy? Czy szept twojego życzenia przemienił się kiedyś w rzeczywistość?

Wyobraź sobie dziewczynkę. której ludzie ofiarowują swoje historie. Nie przypuszczają. że słowa wypowiadane na głos mogą wpływać na ich przyszłość. Historia jak z bajki? W święta to możliwe! Tylko że marzenia mogą żyć swoim życiem i nie zawsze spełniają się w taki sposób. jak to sobie zaplanowaliśmy. Czasami los zgotuje nam zupełnie inną historię…

Razem z bohaterami najnowszej książki Karoliny Wilczyńskiej poczuj siłę życzeń wypowiadanych u progu Bożego Narodzenia. A Ty. o czym dziś marzysz?

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


ISBN

9788366095052: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/czas-stracencow-zolnierza-ot-i-oficera-opowiesc-o-wojnie-polsko-rosyjskiej-magdalena-m-baran-marek-m-meissner-138311u

Cena:chiński ekspres, kandyd woltera, sarah jio książki, owad na l, mobi książki, baldur’s gate 2 tron bhaala solucja, książki download, stephen king jak pisać, król duch słowacki, ksiazki za darmo, prey poszukiwanie skarbów, arabska córka pdf, przemiana franz kafka, streszczenie tango, remigiusz mróz pdf, gdansk jako wspolnota, ania szubert wiek, gdzie kupić książki po angielsku, dzieci z bullerbyn mobi za darmo, karol bunsch ojciec i syn pdf, streszczenie szczegółowe stowarzyszenia umarłych poetów…