ISBN

9788365743022: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/girl-online-solo-zoe-sugg-olga-siara-28114u

Cena:


Barry Lyndon

Autor: William Makepeace Thackeray

Redmond Barry z Ballybarry urodził się w nobliwej rodzinie. która niestety czasy świetności ma już dawno za sobą. On sam jednak zdaje się nie dopuszczać do siebie tej myśli. uważając się za najszlachetniejszego młodzieńca w Irlandii. a może nawet w całej Europie. Zachęca go do tego matka. która wpaja mu wszystkie przymioty. jakie jej zdaniem powinien posiadać młody szlachcic – pewność siebie. żarliwość oraz oczywiście znajomość dworskich manier.

Redmond. przeżywszy swoją pierwszą przygodę oraz… pierwsze rozczarowanie. postanawia wyjechać z domu. aby zdobyć „należne” mu miejsce wśród arystokracji. Zamierza zyskać fortunę i uznanie. i gotów jest w tym celu podjąć wszelkie środki. nie zważając na nic ani na nikogo.

Barry Lyndon to powieść łotrzykowska. po raz pierwszy opublikowana w formie serialu prasowego w 1844 roku. W Polsce ukazuje się po raz pierwszy! Na jej podstawie Stanley Kubrick nakręcił nagrodzony czterema Oskarami film!

Wydawnictwo: Replika

Cena: 34.9


Kobiety ciężkich obyczajów

Autor: Natasza Socha

Są kobiety. dla których mężczyzna jest tylko dodatkiem. Do sukienki i do życia.

Kwiryna mieszka w barwnej. przedwojennej Warszawie. a splot nieoczekiwanych okoliczności wprowadza ją do świata ekskluzywnych prostytutek. Nie śni o księciu z bajki. szczęśliwej rodzinie ani miłości na zawsze. 

Kira. jej prawnuczka. dziedziczy po prababce nie tylko różnobarwność tęczówek. ale i nonszalancję. z jaką traktuje płeć męską. Czy Kirze uda się odmienić swoje przeznaczenie. czy powtórzy błędy Kwiryny? 

Kobiety ciężkich obyczajów to trzeci tom serii Matki. czyli córki. Książki o trudnych relacjach między kobietami. tajemnicach. niewypowiedzianych pretensjach. ale i o miłości. która zawsze daje kolejną szansę.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99współczesne społeczeństwo polskie, konrad kohutek, alicja w krainie zombie pdf, zacznij od siebie, kolacja z tiffanym pdf, macohy, justyna sikorska, matematyka w fizyce, stefan frelichowski, bogusław wołoszański sensacje 20 wieku, muskając aksamit, wolański edycja tekstów pdf, numer do dziwki, moj bog, łukasz wierzbicki afryka kazika, dostojewski młokos, cudaczek wysmiewaczek, ferma blond adamczyk, ustawa antyterrorystyczna pdf, zapis sftr, głaskologia, zarządzanie ryzykiem operacyjnym…