Laryngologia alternatywna. Konchowanie uszu i inne terapie naturalne

Autor: Kuc Elżbieta

Autorka na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia. stworzyła własną metodę pracy z konchami o nazwie BODYCOANING®. Teraz wyjaśnia. jak z jej pomocą wyeliminować dolegliwości uszu oraz całego organizmu. Dzięki jej poradom możesz znacząco wspomóc funkcjonowanie nerek. wątroby czy też poradzić sobie z cukrzycą oraz nadciśnieniem. Wzmocnisz także swoją odporność i zapobiegniesz większości powszechnych chorób. O skuteczności prezentowanych terapii świadczą zawarte w publikacji rekomendacje dwóch znakomitych lekarzy.

W książce znajdziesz również techniki uzdrawiania. które wspierają terapię konchami. Autorka podaje skład mieszanek ziołowych do inhalacji. przymoczek i kompresów oraz mapkę z obszarami do masażu dłoni. Poznas

27.5: https://woblink.com/ebook/trzeci-sort-czyli-jak-zakonczyc-wojne-polsko-polska-jerzy-karwelis-136174u

Cena:


Blisko mnie

Autor: Amanda Reynolds

Nie może sobie przypomnieć. dlaczego boi się własnego męża

Po nieszczęśliwym upadku ze schodów Jo Hardings budzi się w szpitalu. Okazuje się. że cierpi na częściową amnezję i nie pamięta wydarzeń z ostatniego roku.

Chociaż mąż i dzieci zapewniają Jo. że wszystko jest w porządku. kobieta zaczyna wątpić w oficjalną wersję zdarzeń. Wydaje się. że wszyscy skrywają przed nią mroczne tajemnice.

Kiedy Jo łączy ze sobą wydarzenia z ostatnich dwunastu miesięcy. jest już pewna. że rodzina chce. aby nigdy nie odzyskała pamięci. Czy to możliwe. że zrobiła coś złego? Czy nie była tak dobrą żoną i matką. jak chciałaby wierzyć?

__

‚Blisko mnie to porywający dramat psychologiczny pod wieloma względami: o rodzicu starającym sobie poradzić z opuszczonym gniaz

39.3: https://woblink.com/ebook/niebezpieczne-zboza-grozny-gluten-bozena-przyjemska-136865u

Cena:


Zanim odfrunę

Autor: Hanna Kowalewska

Granica miłości i nienawiści bywa jak brzeg morza. zaskakująco zmienna…

Nowa powieść Hanny Kowalewskiej z bestsellerowej serii o Jantarni.

W nadmorskim miasteczku po sezonie niejedno może się zdarzyć. Plotki rozprzestrzeniają się tak szybko. jak pędzi zimowy wiatr. i każda zmienia się w sensację.

Matka i córka. Po pierwszej zostały obrazy. trochę niepokojących opowieści i rzeczy w dużym. dawno nieużywanym domu. Druga pierwszej nie pamięta. ale postanawia odtworzyć łączące je więzi i zrozumieć. co stało się w przeszłości. Nie jest to łatwe. ponieważ dwadzieścia lat temu bliscy Inki postanowili ukryć przed nią przeszłość i zamknąć na zawsze dom. w którym mieszkała z matką. Teraz Inka może wreszcie go otworzyć i zgłębić zagrzebane pod kurzem tajemnice. Ktoś jednak był tam pierwszy i zabrał najcenniejszą rzecz. bez której prawda już zawsze będzie niepełna.

Czy Inka ją odzyska? Czy poradzi sobie z niechęcią miasteczka i ludzi. którym staje na drodze? Czy wygra z człowiekiem. który chce mieć monopol nie tylko na prawdę. ale i na Inkę?

Zanim odfrunę to powieść wielowątkowa. W wędrówkach po tajemnicach Ince towarzyszą postacie znane z Tam. gdzie nie sięga już cień i zupełnie nowe. Mamy tu kaszubskie rody; galerię nietuzinkowych kobiet; barwną grupę młodych. żyjących według własnych zasad; piękny wątek stuletniej Weroniki. walczącej o swoje zwierzęta. mimo że drzwi na drugą stronę już się uchyliły i czuje przeciąg wieczności. Metafizyka przeplata się z życiem. dramatom towarzyszy humor. Do tego gęsta sieć uczuć – zapomnianych. niechcianych. niebezpiecznych. aktualnych. niespodziewanych…

Znakomite dialogi. wciągająca fabuła i emocje nie mniejsze niż w pierwszym tomie serii.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 32.9


Specustawa mieszkaniowa z wyjaśnieniem rządowym

Autor: praca zbiorowa

Jest to pierwsza dostępna na rynku publikacja zawierająca ostateczny tekst ustawy z 5 lipca 2018 r. o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz inwestycji towarzyszących z uzasadnieniem rządowym. Ustawa weszła w życie 22 sierpnia 2018 r.

Szczególnym walorem książki jest przejrzysta prezentacja poszczególnych zagadnień. Książka zawiera wyjaśnienia rządowe do poszczególnych przepisów. Każdy artykuł ustawy jest poprzedzony hasłem w klamrach opisującym jego treść. Dla Państwa wygody na końcu publikacji zamieszczono indeks rzeczowy ułatwiający odnalezienie konkretnych przepisów w nowej ustawie.

Dodatkowo publikacja została wzbogacona praktycznym komentarzem eksperckim. w którym omówione są przewidywane sk

79.2: https://woblink.com/ebook/dzialalnosc-spolki-z-o-o-w-uchwalach-wspolnikow-adam-sroga-137828u

Cena:


ISBN

9788373776326: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/bezpieczny-tarot-maria-bigoszewska-136495u

Cena:


Neurologia zachcianek. Dlaczego dajemy się złapać w pułapki i jak z przyjemnością zerwać ze złymi nawykami

Autor: Brewer Judson

Za kształtowanie wszystkich nawyków odpowiada większy wzrost dopaminy w naszym mózgu. Ten neuroprzekaźnik może również pomóc nam w przyjemny sposób zerwać ze złymi przyzwyczajeniami i pozwolić na stopniowe tworzenie ich zdrowych odpowiedników. W książce znajdziesz sposoby na pokonanie zachcianek umysłu oraz wyjaśnienie. jak świadomość może łatwo skrócić destrukcyjne nawyki poprzez wzmocnienie samokontroli. Autor uświadamia. jak wyzwolić się od przymusu ciągłego sprawdzania facebooka i instagrama. jedzenia fast foodów oraz objadania się słodyczami. palenia papierosów czy nadmiernego picia alkoholu. Ponadto dowiesz się jak wygrać z uzależnieniem od miłości. gonitwy myśli. stresu. rozpraszaczy (np. telefo

59.5: https://woblink.com/ebook/rozszerzone-oczyszczanie-watroby-i-woreczka-zolciowego-jak-uniknac-wspolczesnych-chorob-andreas-moritz-136708u

Cena:czerń sobczak, fallout tactics poradnik, postępowanie w sprawach o wykroczenia skrypt, czwarty pożar teheranu, milf opowiadania, historia homoseksualizmu, trinkets isaac, szumowski marcin, gta 5 sekrety, literatura sredniowiecza, cięta odpowiedź, zarządzanie podmiotem leczniczym, biblioteka internetowa darmowa, holistyczne podejście do życia, czy bóg gra w kości, silnik homopolarny, kodeks pracy z komentarzem pdf, bez niej, król edyp opracowanie pdf, szalona wiosna…