Zanim powiesz: ‚Żegnaj’. Jak odbudować związek?

Autor: Peter M Kalellis

Na przykładzie sytuacji z własnego życia i małżeństw. z którymi spotkał się w swojej poradni. autor omawia przyczyny nieporozumień i sposoby ich rozwiązywania. Proponuje parom podjęcie konkretnych zadań do wykonania. zanim podejmą decyzję o rozstaniu. Przekonuje. że w każdym człowieku drzemie pragnienie pojednania i pokoju oraz siła niezbędna do pracy nad odbudowywaniem związku.

Dla wielu książka Petera M. Kalellisa może się okazać ostatnią szansą na uratowanie małżeństwa.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 31.99


Sekrety i kłamstwa

Autor: Sylwia Trojanowska

Magdalena po latach wraca do rodzinnego domu. żeby pogodzić się z najważniejszą osobą jej dzieciństwa – charyzmatycznym i apodyktycznym dziadkiem. Ludwikowi zależy na tym. by ukochana wnuczka z nim zamieszkała. lecz ona stawia warunek – chce w końcu poznać jego skrzętnie skrywaną przeszłość. W opowieściach Ludwika losy rodziny splotą się z burzliwą historią Szczecina z czasów drugiej wojny światowej. Jaką tajemnicę chronił przed światem? Magdalena. wędrując po śladach z przeszłości. odwiedza miejsca znane z młodości i na nowo buduje relacje z dawnymi sąsiadami. Czy w rodzinnym mieście czeka na nią również miłość?

Sylwia Trojanowska odkrywa tajemnice. o których nikt już nie pamięta. „Sekrety i kłamstwa” to mieszanka emocji. uśmiechu i wzruszeń zapisanych w pożółkłym

159.2: https://woblink.com/ebook/sprawozdawczosc-budzetowa-w-praktyce-krystyna-gasiorek-130032u

Cena:


Wszystkie kochanki naszego taty

Autor: Manula Kalicka

Zwariowana opowieść o dwóch siostrach wychowywanych tylko przez ojca. Ciepła i krzepiąca – dowodzi. że nawet najtrudniejszy problem można rozwiązać. korzystając z inteligencji i poczucia humoru. Dowcipne dialogi. niesamowite przygody i kolejne barwne damy serca ojca wprowadzające się do domu w podwarszawskiej miejscowości.

Karolina ma piętnaście lat. Paulina sześć. Kiedy pewnego dnia mama oznajmiła im. że znika. do opieki nad dziewczynkami zmusza ich ojca. a swojego byłego męża. muzyka rockowego – Eryka. Ten. nie mając pojęcia o wychowywaniu dzieci. korzysta z pomocy niezrównanej babci Fredzi i gosposi Honoraty. a sam generuje kolejne problemy.

Ta nietypowa rodzina jest mądra. szalona. złośliwa i serdeczna.
Jak ta książka.

Powieść jest wznowieniem książki. która wcześniej ukazała się pod tytułem ‚Tata. one i ja’.

Manula Kalicka – pisarka i dziennikarka. Opublikowała 10 powieści i liczne opowiadania. Ukończyła studia polonistyczne i dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim. Jako dziennikarka zadebiutowała na łamach tygodnika ‚Polityka’. Pracowała jako bibliotekarka. producentka konfekcji damskiej. prowadziła księgarnię. obecnie prowadzi agencję literacką.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 27.2


ISBN

9788380158085: Wydawnictwo

Format

35.99: https://woblink.com/ebook/kapielisko-maria-borzobohata-sawicka-libby-page-128174u

Cena:


Odkryj swój Żywioł

Autor: Ken Robinson

Autor bestsellera ‚Uchwycić Żywioł’ w swojej nowej książce dostarcza czytelnikom inspiracji i praktycznych porad dotyczących tego. jak odkrywać swoje talenty i pasje oraz jak znaleźć się w swoim Żywiole.

W prelekcji na konferencji TED oraz w książce ‚Uchwycić Żywioł’ Ken Robinson przedstawił nowe spojrzenie na samorozwój poprzez połączenie swoich pasji z naturalnymi talentami. ‚Odkryj swój Żywioł’. długo oczekiwana kontynuacja pierwszej książki. stanowi praktyczny przewodnik. który pomoże czytelnikowi znaleźć się w swoim Żywiole. Robinson odpowiada między innymi na pytania:

• Jak odkryć to. w czym jestem dobry i co kocham?

• Co jeśli kocham robić coś. w czym nie jestem dobry?

• Co jeśli jestem dobry w czymś. czego nie kocham?

• Co jeśli nie mogę utrzymać si

32: https://woblink.com/ebook/moje-zycie-ma-cel-rozmyslam-modle-sie-rozumiem-rick-warren-128865u

Cena:


Niki i Tesla. Magiczna rękawica supercyborga

Autor: „Science Bob” Pflugfelder

UWAGA! W książce znajdziesz podpowiedzi. dzięki którym przygotujesz naszpikowaną gadżetami rękawicę superbohatera!

Po aferze szpiegowskiej w domu wujka Niki i Tesla Holt mają wreszcie okazję. aby się odprężyć i wziąć udział w otwarciu niezwykłej wystawy w X-tremalnym Naukorium. Niestety sprawy szybko się komplikują i kochające naukę. eksperymenty oraz kłopoty rodzeństwo musi wkroczyć do akcji i wymyślić coś EKSTRA!

Wydawnictwo: RM

Cena: 24.99śmiały podryw pdf, greckie rozmówki, zabel histologia pdf, mikroekonomia zadania, zadry, test z fizyki optyka, więzy sierra cartwright pdf, zadania ze skali klasa 4, daniel żukowski, piotr paczos, tajny agent conrad, otwórz oczy alicja sinicka pdf, życie udane czy udawane, ibuk.pl, flesz gazeta, córka gliniarza kristen ashley pdf, test wiedzy o wielkiej brytanii po angielsku pdf, łukasz zamojski, magdalena kaczorowska…