ISBN

9788365780102: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/ryk-kamiennego-lwa-janusz-majewski-126123u

Cena:


ISBN

9788395022432: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/u-podnoza-szczytow-bressa-zbigniew-126573u

Cena:


Strażniczka miodu i pszczół

Autor: Cristina Caboni

POWIEŚĆ WIBRUJĄCA SKRZYDEŁKAMI PSZCZÓŁ I PACHNĄCA MIODEM KAPIĄCYM Z ULI. PEŁNA EMOCJI. BO LAWENDOWY MIÓD USPOKOI TWOJĄ DUSZĘ. A AKACJOWY SPRAWI. ŻE ZNÓW SIĘ UŚMIECHNIESZ.Angelica nigdzie nie zdołała zapuścić korzeni. Nie chciała się z nikim wiązać. Po tym. co spotkało ją w przeszłości. jest nieufna. pełna strachu i zawsze gotowa do ucieczki. Jedynie wśród pszczół czuje się dobrze. Jest wędrowną pszczelarką. odwiedza hodowle i pomaga usprawnić pracę uli oraz produkcję miodu. Zna się na tym jak mało kto. Całą wiedzę zdobyła jako dziecko. na Sardynii. która była kiedyś jej domem. Teraz dostała od losu swoją szansę. Na malowniczej wyspie. na której była szczęśliwa. czeka na nią miejsce. w którym rozpocznie wszystko od nowa…

31.9: https://woblink.com/ebook/dzien-w-ktorym-lwy-zaczna-jesc-salate-krystyna-szezynska-mackowiak-raphaelle-giordano-125239u

Cena:


ISBN

9788376867076: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/kroniki-drugiego-kregu-3-kamien-na-szczycie-ewa-bialolecka-126125u

Cena:


Uraz kręgosłupa

Autor: Jerzy Kiwerski

Niezależnie od tego. jaka jest przyczyna urazu kręgosłupa i rdzenia kręgowego. ma on poważne konsekwencje tak fizyczne. jak i psychiczne. Brak możliwości poruszania się na własnych nogach. częściowa lub całkowita zależność od osób trzecich to tylko niektóre ze skutków urazu. z którymi musi się zmierzyć osoba. która go doświadczyła. Zmienia się życie zarówno osoby. która doznała urazu. jak i jego rodziny. Można powiedzieć. że tak jak łamie się kręgosłup. tak łamie się dotychczasowe życie. Leczenie osoby po urazie to złożony proces rozciągnięty w czasie. w którym powinien uczestniczyć wielospecjalistyczny zespół. Jego zadania to leczenie. rehabilitacja i pomoc w szeroko rozumianej adaptacji do życia z niepełnosprawnością.

49: https://woblink.com/ebook/laboratorium-w-szufladzie-zoologia-marta-alicja-trzeciak-126878u

Cena:virion szermierz, gogol mikołaj, największe katastrofy, the perfect game rozgrywka pdf, houellebecq serotonina, tytus romek i atomek superkolekcja, audiobook top, wojna polsko ruska, pierwsze prawo abercrombie, pieśni nabożne, wielki gatsby the great gatsby, słownik etymologiczny, pirogenne, niezły razem czy osobno, zaproszenie jak napisac, cztery kąty prenumerata, bajka o rybaku i rybce puszkin pdf…