Intensywność uczuć

Autor: Anna DePalo

Media plotkarskie nie oszczędzają Chiary Feran. aktorki. której ojciec hazardzista wywołuje skandal za skandalem. Chcąc ratować swój medialny wizerunek. Chiara godzi się na zaproponowany przez menedżerkę fikcyjny romans z kaskaderem. Rickiem Serenghettim. dublerem jej filmowego partnera. Zabieg okazuje się skuteczny. media rozpisują się o flircie. a Chiara i Rick coraz bardziej się do siebie zbliżają. To. co miało być fikcją. staje się szaleństwem erotycznym…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Dzieła wszystkie. tom 3

Autor: Mistrz Eckhart

Trzeci tom kazań jednego z największych i najbardziej kontrowersyjnych mistyków średniowiecza.

‚Nigdy Bogu nie dziękuję za to. że mnie kocha. bo choćby nawet chciał. nie mógłby przestać mnie kochać; do kochania przymusza Go sama Jego natura. Dziękuję Mu natomiast za to. że w swej dobroci nie może się powstrzymać od tego kochania’.

‚Człowiek. który się ukrywa. gdy zakaszle. zdradza tym samym swą kryjówkę. Podobnie postąpił Bóg. Nikt nie mógłby Go znaleźć. gdyby On sam się nie odsłonił’.

‚Trzeba się poddawać pierwszemu natchnieniu i iść naprzód – a wówczas dochodzi się. gdzie należy. Oto najwłaściwsza postawa’.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 39.99


1

:

:

Cena:


9.9

https://woblink.com/ebook/basnie-braci-grimm-wydanie-piate-bracia-grimm-128190u: https://woblink.com/product-publication/download/128190/epub

:

Cena:


9.9

https://woblink.com/ebook/basnie-braci-grimm-wydanie-piate-bracia-grimm-128190u: https://woblink.com/product-publication/download/128190/epub

:

Cena:


Kobiety w blasku słońca

Autor: Frances Mayes

Kolejna propozycja autorki bestsellerowej powieści ‚Pod słońcem Toskanii’ – pełna ciepła. wzruszeń. przepysznych opisów miejsc. potraw i przyjaźni. Frances Mayes z charakterystyczną dla siebie czułością tka historię czterech kobiet. które – wcześniej sobie obce – budują silną więź. odkrywając razem piękno Włoch. Przed upływem najbardziej wyjątkowego roku w życiu każdej z nich. wszystko ulegnie zmianie. Na zawsze.

Obserwując z tarasu trzy Amerykanki. które wnoszą bagaże do kamiennej willi położonej niżej na zboczu wzgórza. ich rodaczka zadaje sobie pytania: Kim są i co je sprowadza do tego toskańskiego miasteczka daleko od domu? Czy odnajdą to. czego tu szukają?

Kit Raine. amerykańska poetka i pisarka mieszkająca na stałe w Toskanii. zbiera materiały do biografii swojej bliskiej przyjaciółki. której skomplikowana osobowość wciąż kładzie się cieniem na jej życiu. Proces ten przerywa przybycie Julii. Camille i Susan. Trzy kobiety połączyła niedawno spontaniczna przyjaźń o mocy wyrywającej korzenie i zmieniającej kierunki życiowych ścieżek. Susan. najodważniejsza z nich. namówiła pozostałe do szalonego pomysłu wynajęcia pięknej ogromnej willi w Toskanii. na przekór wszelkim stereotypom o statecznych emerytkach. Chociaż żadna z nich nie ma pojęcia o kulturze kraju. w którym się znalazły. nowo odkryta żądza przygód napawa je odwagą. apetytem na życie oraz determinacją. by czerpać z niego to co najlepsze. Tylko w jaki sposób? Mogą liczyć na pomoc Kit – pod jej łagodnym wpływem. trzy nowicjuszki rzucają się w wir włoskich przyjemności. realizują dawno zapomniane pasje i ambicje. Skutki są drastycznie nieprzewidywalne.

Urokliwe opisy kolorów. smaków. miejsc turystycznych we Włoszech. ogrodów. ręcznego czerpania papieru. poezja narratorki… Wszystko to sprawia. że warto sięgnąć po tę książkę. O każdej porze roku.

‚Kirkus’

Czy to Południe Stanów Zjednoczonych czy Włochy. Frances Mayes zaprasza nas do domu. gdzie króluje bujna przyroda i wyostrzają się wszystkie zmysły. ‚Kobiety w blasku słońca’ to zarazem podróż emocjonalna. wciągająca opowieść o zapadających w pamięć kobietach w przejściowym okresie życia. Towarzyszymy im. gdy żeglują po morzu zmian. To doskonała powieść o pisaniu. gotowaniu i… życiu.

Jill McCorkle. autor książki ‚Life After Life’

Powieść Frances Mayes o ucztach i przyjaźniach czterech Amerykanek na tle toskańskiej wsi to radość dla zmysłów i szansa dla nas wszystkich na dostrzeżenie nowych możliwości. ‚Kobiety w blasku słońca’ jest jedną z tych książek. które się smakuje powoli – zostawia otwarte na stoliku. by czytać te same ustępy kilka razy.

Nancy Thayer. autorka książki ‚Czas przypływu’

Frances Mayes przeszła samą siebie. Książka jest przepiękna stylistycznie. wspaniałe konstrukcje zdań kojarzą się z architekturą. którą tak sprawnie opisuje. Czuję się. jakbym wróciła z Włoch. Co ważniejsze. mam wrażenie. jakby te kobiety – ich mężczyźni i dzieci – wciąż przechadzali się po zakamarkach mego umysłu.

Lee Smith

Frances Mayes wydaje się posiadać na własność toskańskie słońce. Jej powieść jest uroczą. kameralną podróżą zabarwioną przyjaźnią. stratą i nadzieją. Wszystko to na tle nieskończonego piękna toskańskich krajobrazów. Ukojenie i wybaczenie. dostępne wyłącznie dzięki wyprawie do Włoch. Che bella!

Adriana Trigiani. autorka książki ‚W stylu Valentine’

‚Kobiety w blasku słońca’ olśniewają egzotycznym czarem Włoch. Tym razem widzianych oczami trzech Amerykanek. które muszą nauczyć się rozstawać z przeszłością. aby w pełni docenić nową kulturę. przyjaźnie i życiowe szanse. Zachwycająca lektura!

Mary Alice Monroe. autorka książki ‚Letni wiatr’

Wielbiciele Mayes będą zachwyceni kolejną podróżą pod słońce Toskanii. gdzie zamieszkała tym razem amerykańska pisarka Kit Raine… Słońce i zabawa. dobra kuchnia i przyjaźń – nie ma nic lepszego.

‚Library Journal’

Frances Mayes napisała siedem książek o Toskanii. łącznie z kultową już powieścią ‚Pod słońcem Toskanii’. która królowała na liście bestsellerów ‚New York Timesa’ przez blisko trzy lata i doczekała się ekranizacji wyprodukowanej przez wytwórnię Touchstone z Diane Lane w roli głównej. W ślad za nią ukazały się ‚Bella Toskania’ i ‚Codzienność w Toskanii’. Ponadto Frances Mayes jest autorką powieści Słodka. leniwa Georgia’. sześciu tomów poetyckich oraz opracowania ‚The Discovery of Poetry’. Jej książki zostały przetłumaczone na ponad pięćdziesiąt języków.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 33.6


Kompleks bezpieczeństwa w regionie Azji Środkowej po 1991 r.

Autor: Marek Musioł

„Przedkładana Czytelnikowi książka wpisuje się w tak obecnie ważny. a zatem i szeroko badany. obszar badań nad bezpieczeństwem. Jednak w tym przypadku mamy do czynienia z oryginalnym tematem i nowatorskim podejściem do tej. tak popularnej. problematyki. Autor wykorzystuje bowiem teorię kompleksów bezpieczeństwa do szczegółowej analizy krajów poradzieckich zaliczanych do Azji Środkowej (Uzbekistan. Kazachstan. Turkmenistan. Kirgizja i Tadżykistan). Teoria ta. wraz z koncepcją sekurytyzacji. której także uwagę poświęcono w niniejszej pracy. mieści się w tzw. szkole kopenhaskiej – znanej już powszechnie. ale nie mającej wielu „uczniów” a zatem nie owocującej bogactwem publikacji na rynku polskojęzycznym”. /Prof. dr hab. E

29.9: https://woblink.com/ebook/kocham-tylko-tak-kate-sterritt-128059u

Cena:ksiazka pdf, magda mila wolf, poradnik montera elektryka, planeta singli do pobrania, katarzyna pawelczak, granice kosmosu, chłopcy z placu broni problematyka, inżynieria ruchu drogowego teoria i praktyka pdf, urbanistyka definicja, wakacje na korsyce, zwarcia w systemach elektroenergetycznych pdf, enderson, piekielny układ, i buk libra, berwiński, irena pospiszyl, andrzej sapkowski miecz przeznaczenia…