Piosenka humbaka

Autor: Michał Zioło

Piosenka humbaka to zbiór zapisków jedynego polskiego trapisty. który raz po raz wynurza się z rzeczywistości zakonu o najbardziej surowej regule w Kościele katolickim. by pisać zarówno o prostej codzienności. jak i swoich literackich fascynacjach i rozczarowaniach.

Dziennik ojca Michała skrzy się humorem i zachwytem nad stworzeniem. nie brak w nim również złośliwości. niecierpliwości i trudnych pytań. Układają się one w intrygującą melodię : „może ktoś ją usłyszy. nie musi do końca jej rozumieć. akceptować. nucić. ważne jest w niej to. że wciąż ją słychać. a to oznacza. że jeszcze płyniemy”.

Zapraszamy do inspirującej lektury. do zatrzymania się w biegu. dostrzeżenia bogatych w znaczenia drobiazgów. W humbakowej piosence naprawdę „kryje się sens dla ludzi stojących na brzegu”.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 28.99


ISBN

9788380839861: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/decyzja-ktora-zmi

Cena:


ISBN

9788379769711: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/strzaly-w-kopenhadze-niklas-orrenius-129690u

Cena:


Jak Jeść by Zdrowo Żyć. Wydanie II

Autor: Robert Jarząbkiewicz

Książka przedstawia ogromny wpływ właściwego odżywiania na zdrowie człowieka. zapoznaje i przestrzega przed złymi nawykami żywieniowymi oraz wykazuje rodzaje niebezpiecznych grup produktów. W treści. w możliwie najprostszy sposób opisana została podstawowa. niezbędna i możliwie najbardziej aktualna obecnie. wiedza na temat żywności i potrzeb ludzkiego organizmu w tym zakresie. Intencją autora było nie tylko przekazanie niezbędnych informacji o odżywianiu. ale przede wszystkim wykazanie za pomocą zamieszczonych przykładów i analiz. że stosując jedynie właściwą dietę możemy zaopatrzyć organizm we wszystkie niezbędne mu do zachowania długiego zdrowia składniki. Zamieszczona w książce dieta powinna stać się podstawowym kierunkowskazem sposobu odżywiania w większości

9.9: https://woblink.com/ebook/ulotnosc-chwili-ilona-adamczyk-128959u

Cena:


Gragezon

Autor: Krzysztof Bonk

Dalsze części cyklu Pendorum V – IX opowiadają historię z perspektywy syna Anrei. który przybywa na kontynent swej matki. aby wypełnić jej przepowiednię. Jednak już na początku drogi napotyka on tajemniczą. niemą niewolnicę i od tego momentu jego misja coraz bardziej się komplikuje. Z kolei nad Pendorum zbierają się ciemne chmury. oto przybywają tu dawni. gniewni i krwawi Bogowie żądni jedynie pomsty i władzy.

Części V – IX można czytać bez znajomości wcześniejszych części cyklu.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5jo nesbo mobi, dychtomia, neger, emancypacja kobiet lalka, jadwiga korzeniewska, metodyka sporządzania pism procesowych, grube wióry, list jak pisac, kowergencja, złączeni honorem pdf chomikuj, srebrna zatoka pdf, kuba wojewódzki nieautoryzowana autobiografia, olga rudnicka bibliografia, małżeństwo w literaturze, gta 2 mapa, robin hood legenda sherwood pl, magia słów. jak pisać teksty które porwą tłumy, ewa owsiany, porady na zdrady online, etapy ewolucji, zawód tester radosław smilgin pdf…