Byłem bogiem

Autor: Paweł Widomski

Zostało mu nie więcej niż kilkanaście tygodni życia. Chce być jak… bóg.

Samotny mężczyzna. pracownik firmy deweloperskiej. dowiaduje się o swojej terminalnej chorobie. Rak trzustki zmienia wszystko w jego życiu. Szybko pojmuje. iż rychła śmierć daje mu swoisty immunitet. niedostępny innym ludziom – brak konsekwencji własnych czynów. Zaczyna od niepłacenia mandatów. świadomego łamania prawa. prób zniszczenia interesów swojego szefa. Ale „wolność” działa jak narkotyk. Trzeba więcej i więcej. A gdyby tak zabić?

Mimo że wcześniejsze życie skutkowało brakiem i przyjaciół. i wrogów. w końcu bohater powieści wybiera ofiarę – profesora K.. którego obwiniał o śmierć matki. Pozostaje tylko znaleźć zabójców. Kiedy próba ich wynajęcia kończy s

28: https://woblink.com/ebook/esencja-zla-amelia-misiak-126500u

Cena:


ISBN

9788380874022: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/s-u-m-o-shut-up-move-on-zamknij-sie-i-idz-dalej-paul-mcgee-126495u

Cena:


ISBN

9788381191753: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.

Cena:


Tajniki zarządzania pieniędzmi

Autor: Brian Tracy

Poznaj tajniki postępowania z pieniędzmi – ich zarabiania. inwestowania i mądrego wydawania!

Temat pieniędzy należy do najbardziej pobudzających do myślenia. wywołujących największe emocje i najbardziej dzielących ludzi kwestii na świecie. Napisano niezliczoną ilość książek. artykułów. postów na blogach oraz przemów o tym. czym są pieniądze. jak je zarabiać i wydawać. kto je ma. a kto nie. oraz na tysiące pokrewnych tematów. Niemniej pomimo nieustannej koncentracji ludzkości na tym zagadnieniu odczucia przeciętnego człowieka w związku z pieniędzmi można scharakteryzować jednym słowem: dezorientacja.

Znany na całym świecie autor bestsellerów i konsultant biznesowy Brian Tracy wprowadzi cię w tajniki postępowania z pieniędzmi – sprawdzane w praktyce i testowa

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/128734/epub

1:

:

Cena:słownik medyczny polsko angielski online, obraz rodziny w tangu, polityka ekonomiczna, technika wykonywania ćwiczeń leczniczych, czasopismo dla mężczyzn, beata anna dąbrowska, książki pdf online, równowaga wodno elektrolitowa, małgorzata strzałkowska wiersze pdf, matura matematyka 2019 arkusz pdf, zapomniany holokaust, początki terroryzmu, szymon żuchowski, wiedza bezuzyteczba, jak napisać pracę licencjacką pdf, sekrety diety, xavras wyżryn, półwyspy europa…