ISBN

9788395022432: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/u-podnoza-szczytow-bressa-zbigniew-126573u

Cena:


Amunicja i jej elaboracja. Praktyczny poradnik

Autor: Jerzy A. Ejsmont

Publikacja ta jest nowym. aktualnym wydaniem bardzo popularnej książki prof. Jerzego A. Ejsmonta dotyczącej zagadnień związanych z elaboracją amunicji. Od I wydania minęło prawie 10 lat. w związku z czym zaistniała konieczność rozszerzenia i uaktualnienia poradnika.

Elaboracja amunicji to zespół czynności. których celem jest wytworzenie w warunkach domowych pełnosprawnej amunicji. wykorzystując zakupiony proch. spłonki i pociski oraz odzyskane łuski.

Poradnik zawiera praktyczny opis takich zagadnień. jak:

elementy nabojów i ich wpływ na właściwości amunicji. samodzielne sposoby elaboracji amunicji w warunkach domowych. zasady bezpieczeństwa. tabele elaboracyjne i dane pocisków najpopularniejszych kalibró

30: https://woblink.com/ebook/czlowiek-znikad-gregg-hurwitz-maria-gebicka-frac-127499u

Cena:


Wyjątkowi są wśród nas. Zbiór opowiadań z przesłaniami dla rodziców i dzieci

Autor: Maja Chmiel

Z pozoru zwykła publikacja napisana przede wszystkim dla dzieci i ku nim skierowana. choć nielekceważąca dorosłego czytelnika. Porusza trudny temat. pomimo swej banalności oraz formy. Autorka pisze już na wstępie: „To zbiór opowiadań o akceptacji i tolerancji. o wyjątkowości oraz niepowtarzalności o „inności”. która każdego dnia wpisuje się w życie zwykłego człowieka…”

Tutaj problem tolerancji oraz akceptacji jest postrzegany przez pryzmat dziecięcej wyobraźni. a dzięki formie bajek. jakimi jest napisana książka. trochę prościej – zwłaszcza młodemu odbiorcy – zrozumieć zawirowania życia. Tutaj łzy wzruszenia mieszają się ze łzami szczęścia. Tutaj uśmiechamy się poznając cudacznych bohateró

:

Cena:


Smak ciebie

Autor: Kristen Proby

Dla Mii Palazzo gotowanie to coś więcej niż praca. Dla swojej restauracji stworzyła mistrzowskie menu pełne pysznych i seksownych dań.
Teraz o Pokusie mówią w prestiżowym telewizyjnym programie kulinarnym.
Serce i wysiłek. które Mia włożyła w to miejsce. wreszcie zaczynają się zwracać.
A potem w kuchni pojawia się Camden Sawyer. największa pomyłka jej życia…
Camden Sawyer to kulinarny geniusz uznany na całym świecie. Nie oprze się zaproszeniu do Portland na rozgrywkę z Mią przed kamerami nowego programu telewizyjnego. Ale czy zdoła ją przekonać. że chemia. która łączy ich w kuchni. może być równie oszałamiająca w sypialni? I czy oboje odważą się przyznać. że nigdy o sobie nie zapomnieli?
Ani Mia. ani Camden nie zdają sobie jeszcze sprawy. o jak wysoką stawkę

9.9: https://woblink.com/ebook/ponadwymiarowy-zasieg-umyslu-wojtowicz-maksymilian-126910u

Cena:


ISBN

9788381192699: Wydawnictwo

Format

10.9: https://woblink.com/ebook/bocko-barbara-rejek-126904u

Cena:


ISBN

9788380171138: Wydawnictwo

Format

18.9: https://woblink.com/ebook/dwie-ukryte-tragedie-w-cieniu-atomowej-apokalipsy-pawel-soroka-ireneusz-gebski-127723u

Cena: Ireneusz Gębskipodnieś głowę, stygma, marsjański poślizg w czasie, mj de marco, zarządzanie projektami metodyki, dominik bielicki, pubio, evzen bocek, interpretacja ekg kurs podstawowy, obrońca jakiejś doktryny, prace magisterskie pedagogika, teraz zasniesz, napisz do mnie, muzułmanie w chinach, ostatni wiking, pasieka dredziarza, politologia heywood pdf, biały zamek, żywienie osób starszych pdf, czarne narcyzy ebook, reglamentacja gospodarcza, lucyna kulinska, zaratustra nietzsche, zaklęty, dawca przysięgi 2 pdf…