Magia sprzedaży

Autor: Robert Grzybek

Gdy czytasz tę książkę. po pewnej chwili z lekkim zdumieniem i uśmiechem w kącikach ust stwierdzasz. że przecież to wiesz. że to jest oczywiste. Że do tego. aby sprzedawać. nie są potrzebne egzaltowane rady autorytetów od hipnozy i mowy ciała. Autor połączył ogromne doświadczenie praktyczne z akademickim zacięciem. W efekcie powstała książka o sprzedaży. której można uwierzyć. Praktyczne porady zilustrowane są przykładami oraz poparte badaniami naukowymi nad psychologią perswazji. autoprezentacją i sprzedażą konsultacyjną.

W książce jest blisko trzydzieści ćwiczeń. dwa testy oraz mnóstwo anegdot. w większości zbieranych w polskich realiach biznesowych ostatniego dwudziestopięciolecia. Zarówno tych pozytywnych. które warto naśladować. jak i tych negatywnych. których należy unikać.

34.9: https://woblink.com/ebook/nieswiadome-wybory-jonah-berger-30730u

Cena:


Miłosne ryzyko

Autor: Anne Mather

Po śmierci żony znany architekt Jack Connolly przeprowadza się do Anglii. Kupuje posiadłość nad morzem i sam ją remontuje. Nie szuka towarzystwa. przygód ani uczuciowych zawirowań. Jednak gdy pewnego dnia poznaje piękną prawniczkę Grace Spencer. czuje. że przy niej odnalazłby na nowo radość życia. Lecz Grace jest dziewczyną jego przyjaciela…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


The Rainbow Trail

Autor: Zane Grey

Originally published in 1915. „The Rainbow Trail” is the sequel to „Riders of the Purple Sage”. At the end of that famous novel. a huge boulder had rolled down to shut off the entrance to Surprise Valley. leaving Lassiter. Jane Withersteen. and little Fay Larkin to a singular fate. Twelve years later a young. disillusioned. ex-preacher in Illinois. hears about the wonderful secret canyon where a couple with their young foster daughter had fled to for safety. knowing they could not likely get out ever again without help from outside. He heads out West and. without any experience. journeys into the unforgiving desert to fulfill this quest. He is helped along the way by a friendly Mormon. traders and a wise Navajo Indian. The author. Zane Grey. gives a vivid panoramic view of the mountains. meadows full of wildlife and challenges faced in the desert to survive.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788327631428: Wydawnictwo

Format

19.99: https://woblink.com/ebook/zakochani-w-rzymie-melanie-milburne-susanna-carr-susanne-james-30882u

Cena: Susanna Carrinterpretacja wynikow, adam jarniewski, edyta pawlik, echo z otchłani chomikuj, chłopiec zwany gwiazdką, imponderabilium, pierwszaki z kosmosu, list w butelce nicholas sparks, filip syczyński, jomswiking, antonio agnieszka siepielska, ebooki za darmo, wojna dwóch róz, ebook księgarnia, 5 lat kacetu audiobook, mechanizmy obronne pdf…