Odyseja nowojorska

Autor: Kristopher Jansma

Historia przyjaciół. którzy po ukończeniu college’u wyruszają na podbój Nowego Jorku.

Irene Richmond. artystka. asystentka w eleganckiej galerii sztuki na Manhattanie; George Murphy. naukowiec-astronom. który po latach badań osiągnął zasłużoną pozycję zawodową; Sara Sherman. narzeczona George’a. redaktorka w dużym magazynie; Jacob Blaumann. poeta. którego po wydaniu jednego. dobrze przyjętego tomiku wierszy. dotknęła niemoc twórcza; William Cho. z rodziny koreańskich imigrantów. absolwent uniwersytetu Yale. na którym studiował biznes i zgłębiał greckich klasyków; obecnie pracownik firmy inwestycyjnej.

Próbują odnaleźć drogę pośród zmiennych relacji z  wielkim miastem i z sobą nawzajem i nie przestają podążać za marzeniami. Dopiero druzgocący cios każe im się zatrzymać. zweryfikować plany na przyszłość i wyznaczyć nowe szlaki na drodze do pogodzenia się z nieoczekiwaną stratą.

Odyseja nowojorska to wnikliwa analiza przyjaźni nieustannie poddawanej próbom. muszącej mierzyć się z ambicjami. pasją. nadzieją i miłością. To  przejmująca historia o pokoleniu wchodzącym w dorosłość.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 40.99


:

:

Cena:


ISBN

9788375156683: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/swiatlo-ktore-utracilismy-jill-santopolo-30963u

Cena:


ISBN

9788324164011: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/wbrew-przeciwnosciom-danielle-steel-barbara-kwiatkowska-30848u

Cena:


Wilcza godzina

Autor: Andrius Tapinas

Wilno A.D. 1905

Wynalazek alchemików z Uniwersytetu Wileńskiego wywrócił życie w Europie do góry nogami. Teraz między miastami Aliansu latają potężne sterowce. po ulicach jeżdżą karety parowe. porządku pilnują golemy. a mechanicy konstruują automatony.

Wilno wyrwało się ze szponów Imperium Rosyjskiego i stało się wolnym miastem – ośrodkiem postępu. nauki i mistyki. A teraz grozi mu niebezpieczeństwo.

Tajemnice alchemiczne. przebiegli szpiedzy. tajne organizacje. miłosne intrygi. przerażające morderstwa. okrutne potyczki w wileńskiej przestrzeni powietrznej. ponure podziemia i dobrze znane postaci historyczne przedstawione w nowym świetle. Przygotujcie się na grozę i niebezpieczeństwa w pierwszej litewskiej powieści steampunkowej!

Śledźcie wydarzenia i czekajcie. aż wybije… WI

15.99: https://woblink.com/ebook/patrze-monika-mostowik-31437u

Cena:


Magiczny świat tuż za płotem 4

Autor: Dorota Mularczyk

Przygotowania do tej bardzo tajemniczo i niebezpiecznie zapowiadającej się wyprawy zostały ‚zapięte na ostatni guzik’. Jednak. nim zdążyła się rozpocząć zaczynają mieć miejsce dziwne wydarzenia. które nieco krzyżują z góry założony plan. Atak Hybrylców. przejście przez Niebo i Piekło. czy nocne wypadki w leśnych gęstwinach nie należą do najprzyjemniejszych. ale to. z czym będą mieli do czynienia w dalszej kolejności. przeszło ich najokropniejsze wyobrażenia.

 

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 12


Der Derbysieger

Autor: Edgar Wallace

John Pentridge verliert im Spielkasino von Monte Carlo große Summen und wird danach diskret aus dem Haus gewiesen. „Heute abend habt ihr mich geschröpft. aber morgen bin ich wieder da und bringe genug Geld mit für große Einsätze! „ Tatsächlich gelingen ihm riesige Gewinne. Am selben Abend geschieht in Monte Carlo ein Mord. John Pentridge eilt nach London zum Pferde-Derby in Epsom…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51ignacy krasicki, wybrane bajki, słownik terminów prawniczych pdf, tomasz gwóźdź, rafał maciąg, a study in scarlet pdf, człowiek w poszukiwaniu sensu audiobook, sieci widma, mapa zagrożeń policja, sodoma pdf, dziecko z bliska pdf, grona gniewu pdf, rynek pracy definicja literatura, matki, które nie potrafią kochać, fizyka gimnazjum zadania pdf, dante alighieri boska komedia, problematyka chłopcy z placu broni…