ISBN

9788380886452: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/podrecznik-pracy-glosem-agnieszka-plusajska-otto-32037u

Cena:


ISBN

9788380753587: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/zanim-wstanie-dla-nas-slonce-gabriela-gargas-32002u

Cena:


IKIGAI Japońska sztuka szczęścia

Autor: Ken Mogi

Zapomnijcie o hygge. Teraz wszystko kręci się wokół IKIGAI. „The Times”

To są fakty. a nie chwyt marketingowy – Japończycy zajmują czwarte miejsce na świecie pod względem długości życia. a Japonki drugie. Zawdzięczają to IKIGAI. które nazywają „powodem. dla którego chcesz rano wstać z łóżka”. IKIGAI jest obecne w ich codziennym życiu. w karierze zawodowej. w związkach. w rodzinie i w każdej czynności. którą wykonują.

Ken Mogi. światowy ekspert w temacie IKIGAI. przedstawia pięć filarów. które pozwolą nam osiągnąć IKIGAI w naszym życiu. Dzięki praktycznym radom. mądrościom i własnemu doświadczeniu prowadzi nas ścieżkami pełnej. świadomej i zdrowej życiowej równowagi. Daje narzędzia. by odnaleźć własne IKIGAI i każdy dzień pr

:

Cena:


Niepowtarzalni z Wielkopolski

Autor: dr n. wet. Włodzimierz Andrzej Gibasiewicz

Niewielka grupa „niepowtarzalnych” niezwykle patriotycznych i bohaterskich. godnych podziwu i naśladowania a jednocześnie bardzo skromnych i prawych obywateli.

Książka ta związana jest z propozycją Autora wmurowania TABLICY PAMIĘCI na frontonie siedziby Wielkopolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej w Poznaniu. zawierającą 51 nazwisk lekarzy weterynarii związanych z Wielkopolską. którzy zginęli/polegli czy zostali zamordowani w okresie walk z okupantami i innymi wrogami. ponad 70 lat temu.

Niepowtarzalni” ginęli nie tylko na froncie – w walkach nad Bzurą czy pod Monte Cassino. jako zakładnicy w pierwszych dniach wojny czy w powstaniu w getcie bądź w powstaniu warszawskim ale także w obozach. czy zamordowani strzałem w tył głowy w Katyniu. Charkow

18: https://woblink.com/ebook/alfa-jeden-adrianna-bielowiec-32215u

Cena:


ISBN

9788380643482: Wydawnictwo

Format

18: https://woblink.com/ebook/historia-zydow-w-polsce-okres-piastowski-okres-jagiellonski-aleksander-kraushar-32142u

Cena:


ISBN

9788320054514: Wydawnictwo

Format

189: https://woblink.com/ebook/farmacja-stosowana-technologia-postaci-leku-malgorzata-sznitowska-32239u

Cena:donald trump biografia, wiek niewinności online, jego orgazm później, sołdat, stieg larsson dziewczyna która igrała z ogniem, wiedźmin 3 róża pamięci, enfp, grom irak, aleja włókniarek, w związku partnerskim, ewa okoń horodyńska, obrona konieczna literatura, ostatni olimpijczyk pdf, dzieje polski tom 4, filary ziemi audiobook, piotr sobotka, grób mikołaja kopernika, premiery książek 2020, kubuś puchatek a.a. milne, stulecie winnych 3 tom, wiedźmin audiobook download free, lisa gardner zaginiona…