ISBN

9788324050215: Wydawnictwo

Format

42.99: https://woblink.com/ebook/niksy-nathan-hill-31843u

Cena:


Najwspanialsze widowisko świata

Autor: Richard Dawkins

„Barbarzyńcy stoją u bram”. jak pisał John Brockman we wstępie do książki Nauka a kreacjonizm. Trudno w to uwierzyć. ale prawie wszędzie na świecie z roku na rok zmniejsza się stopień akceptacji teorii ewolucji i coraz powszechniej daje się słyszeć głosy. że to „tylko teoria”. Świadomie lub nie (choć bardzo często z pełną premedytacją) ludzie mylą różne znaczenia słowa „teoria” i zapominają – lub nie chcą wiedzieć – że ewolucja jest teorią w takim samym znaczeniu jak teoria heliocentryczna czy teoria grawitacji. Ewolucja jest faktem.

Takie niepokojące zjawiska obserwujemy nie tylko w państwach zacofanych i islamskich teokracjach. ale nawet w krajach najbardziej rozwiniętych i cywilizowanych. Tę niechlubną statystykę ot

:

Cena:


Nikt nie jest samotną wyspą

Autor: Thomas Merton

Thomas Merton – trapista. jeden z najbardziej znanych na świecie pisarzy katolickich – doskonale znając trudności. jakie otaczający świat stwarza dla rozwoju życia duchowego i życia modlitwy. uczy sposobów przezwyciężania owych przeszkód i pokazuje. jak nawiązać żywy kontakt z Bogiem. jak ocalić nasze prawdziwe człowieczeństwo. W przedmowie do książki Nikt nie jest samotną wyspą pisze: „Bez życia duchowego cała nasza egzystencja staje się iluzoryczna i zawieszona w próżni. Włączając nas w prawdziwy porządek świata. ustanowiony przez Boga. życie duchowe wprowadza nas w możliwie najpełniejszy związek z rzeczywistością – nie tą. którą sobie wyobrażamy. ale tą. którą sobie wyobrażamy. ale tą. która rzeczywiście istnieje. A czyni to. uświadamiając nam naszą prawdziwą osobowość i stawiając ją przed obliczem Boga”.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 37


32140

35.99: https://woblink.com/ebook/swing-time-zadie-smith-32140u

1

:

Cena:


INFOR

Format: PDF

19.9

1:

Cena:



polskie standardy rachunkowości, biologia sprawdzian ewolucja, mózgobrednie, siła głosu, sekrety tworzenia murowanych domów bez błędów pdf, gordian pdf, prawo koscielne, dukaj po piśmie, żyj wystarczająco dobrze pdf, audiobook mp3 darmowe, medycyna paliatywna książka, kneź, dary anioła 4 pdf…