Wyjdź za mnie

Autor: Jennifer Hayward

Amerykański biznesmen Nate Brunswick przyjeżdża do Palermo. by kupić pierścień ze szmaragdem. który kiedyś należał do jego dziadka. Gdy zjawia się w domu rodziny Mastrantino. obecnych właścicieli klejnotu. otwiera mu dziewczyna w sukni ślubnej – Mina Mastrantino. To dzień jej ślubu. jednak na twarzy Miny Nate dostrzega łzy. Mina jest zmuszona jak najszybciej wyjść za mąż za człowieka. którego wybrała dla niej matka. bo wedle testamentu ojca dopiero po jej ślubie odziedziczą spadek. Nate’owi robi się żal pięknej Miny i wpada na pomysł innego rozwiązania…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Męczennica na tronie

Autor: Józef Ignacy Kraszewski

Książka opowiada historię życia Ludwika XV. króla Francji. jego żony Marii oraz całej rodziny królewskiej.

Jego ojcem był Ludwik – Mały Delfin. a matką Maria Adelajda Sabaudzka. Pierwsze osiem lat rządy regencyjne sprawował książę Filip II Burbon-Orleański. Za pełnoletniego Ludwik XV uznany został już w wieku 13 lat i wtedy też objął bezpośrednie rządy. Mając lat 15 poślubił starszą o 7 lat córkę króla polskiego Stanisława Leszczyńskiego – Marię. Stanisław Leszczyński przebywał wówczas we Francji. po ucieczce z Polski przed powracającym na tron Augustem II Wettinem.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 14.9


ISBN

9788364927096: Wydawnictwo

Format

32: https://

Cena: Eugenia Rostańska


Dziecięce zabawy

Autor: Tomasz Mróz

Rok 1967 był pełen wstrząsających wydarzeń. Trzej jedenastoletni chłopcy zostali zamordowani w bestialski sposób przez sprawcę nazwanego „Wampirem z Kopalni”. który po ujęciu stwierdził jedynie. że zbrodnie były wynikiem pomyłki. nie tłumacząc głębiej motywów postępowania. Ciało czwartej. dorosłej ofiary wspomnianej przez „Wampira”zniknęło bez śladu. Po latach znowu grasuje w miasteczku seryjny morderca. usuwając ze świata ludzi. którzy w 1967 byli rówieśnikami zamordowanych. Kolejne zabójstwa są wzorowane na tych sprzed kilku dekad. Śledztwo wydaje się prowadzić donikąd. Ślady stają się zagmatwane. a w zdarzeniach nie można się doszukać logiki. Na horyzoncie zdarzeń pojawiają się również niespodziewanie dziwne postacie: milioner Bratkiewicz. który twierdzi. że jest synem zaginione

29.9: https://woblink.com/ebook/playboy-laurelin-paige-128182u

Cena:


Listy. Marina Cwietajewa. Rainer Maria Rilke. Boris Pasternak

Autor: Rainer Maria Rilke

Niezwykła korespondencja trójki wielkich europejskich poetów jest zapisem ich pasji życia i poezji. ale też opowieścią o samotności. smutku. wreszcie śmierci. To również obraz „ciekawych czasów”. w których przyszło żyć bohaterom książki i które zdeterminowały ich losy – Europa w pół kroku między jedną a drugą wojną. terror stalinowski. Odkupieniem mogła być jedynie poezja. „Rilke nie jest ani zamówieniem naszych czasów. ani ich reprezentantem. – jest ich przeciwwagą. Wojny. rzezie. porozrzucane mięso niezgody – i Rilke. Dzięki Rilkemu nasze czasy zostaną ziemi – odpuszczone.” pisała młoda Cwietajewa. 

Książka. obok listów. zawiera komentarze pokazujące biograficzne i historyczne okoliczności ich powstania. wprowadzające czytelnika w e

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 299darmowe ebooki pełne wersje pdf, beata siemieniako, magia indygo, zdania okolicznikowe celu angielski, kup kochance męża kwiaty pdf, arabska krucjata pdf, trzy metry nad niebem za darmo, michalkiewicz stanislaw, reklama uciążliwa, metody badań pedagogicznych łobocki, pielęgniarstwo geriatryczne, elegancki morderca, sennik meduza, rosenberg porozumienie bez przemocy, bracia slater bronagh pdf…