Mózg. Rozwiń swój potencjał

Autor: Sylwester Kowalski

Masz problemy z pamięcią i koncentracją? Chciałbyś szybciej przyswajać nowe informacje? Zwiększyć obszar swojego postrzegania? Ten poradnik w prosty i interesujący sposób odpowie na te i inne pytania. Dodatkowo zawiera również praktyczne uwagi. ćwiczenia. zagadki. a nawet łamigłówki. które tak lubimy.

Poradnik oprócz części teoretycznej. która omawia wszystkie najważniejsze obszary pracy mózgu a także mechanizmy jego działania. przedstawia praktyczne techniki zwiększenia możliwości zapamiętywania. myślenia. koncentracji. tworzenia.

Chcąc skutecznie i prawidłowo używać swojego mózgu. gwarantując mu przy tym komfortową i bezawaryjną pracę. tę książkę należy przeczytać!

Sylwester Kowalski – wykładowca akademicki. specjalista z zakresu ko

:

Cena:


Szczypta miłości

Autor: Amanda Prowse

Kolejna urzekająca opowieść mistrzyni literatury kobiecej. która pokazuje. że na pogoń za szczęściem nigdy nie jest za późno

Pru Plum jest właścicielką znanej i szalenie modnej piekarni Mayfair. To typ eleganckiej kobiety. która roztacza wokół siebie aromat Chanel. a na fryzjera wydaje niemalże fortunę. Niemal nikt nie uwierzyłby. że ta atrakcyjna kobieta ma już sześćdziesiąt sześć lat.

Jednak w głębi duszy Pru wcale nie czuje się pewną siebie i odnoszącą sukcesy bizneswoman. Aby osiągnąć swoją obecną pozycję. dopuściła się czynów. które kładą się cieniem na jej przeszłości. Teraz zrobi wszystko. żeby jej sekrety nie wyszły na jaw. zwłaszcza że po raz pierwszy w życiu naprawdę się zakochała.

__

Romantyczne. wciągające dzieło. Na po

9.9: https://woblink.com/ebook/jak-przekroczenie-rocznych-limitow-podstawy-wymiaru-podatku-i-skladek-zus-w-2017-r-wplywa-na-inne-obowiazki-platnika-bozena-pesko-31968u

Cena:


Nareszcie mam czas

Autor: Tony Crabbe

Nie potrafisz pozbyć się uczucia. że zawodzisz jako partner. rodzic i przyjaciel; że nie nadążasz i nie działasz. tak jak byś chciał; że nie udaje ci się prowadzić takiego życia. na jakie liczyłeś. W dzisiejszym świecie. gdzie wszystkiego jest za wiele. zdarza się to bardzo często.Mamy nadmiar pracy do wykonania. obowiązków domowych. nadmiar kanałów komunikacji. nadmiar konkurencji. nadmiar niepewności i nadmiar informacji. i usiłujemy za tym wszystkim nadążyć. ale oczywiście zostajemy w tyle i w rezultacie dręczy nas poczucie niepowodzenia. z którego trudno się otrząsnąć.W książce „Nareszcie mam czas…” Tony Crabbe. wykorzystując swoje doświadczenie w psychologii i pracy z takimi firmami jak Disney. Microsoft i News International. obala mit. że satysfakcja

22: https://woblink.com/ebook/opetanie-i-egzorcyzmy-w-praktyce–32298u

Cena:


Ostatnie tchnienie

Autor: Karin Slaughter

Charlotte Quinn prowadzi praktykę prawniczą w rodzinnym miasteczku. a swój zawód traktuje jak misję. Chce bronić tych. których społeczeństwo dawno spisało na straty. Kiedy zgłasza się do niej osierocona nastolatka. sugerując. że być może zostanie bezprawnie pozbawiona funduszu powierniczego. Charlotte natychmiast postanawia interweniować. Jednak im więcej faktów wychodzi na jaw. tym bardziej Charlotte żałuje. że przyjęła tę sprawę. Jej klientka notorycznie ją oszukuje i ma na sumieniu o wiele więcej. niż chce wyjawić. 

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 12.99


Przeźroczysty chłopiec

Autor: Antonina Krzysztoń

Znakomity debiut literacki charyzmatycznej pieśniarki. kompozytorki. autorki tekstów Antoniny Krzysztoń.

Króciutkie. prosto i pięknie napisane oraz dowcipnie zilustrowane historie z życia współczesnego przedszkolaka. 

Opowiada nam je Franek. który we wrześniu zaczął ostatnią grupę przedszkola. Poznajemy jego grupę. przyjaciół. panie przedszkolanki. ale też obserwujemy trudne sytuacje. które mogą zdarzyć się każdemu dziecku: zazdrość o uczucia koleżanki. kłótnie w grupie (i dochodzenie do porozumienia; wybaczanie). rywalizacja. przechwalanie się… 

Mały czytelnik wraz z grupą przedszkolaków przeżyje cały rok przed-szkolny – od rozpoczęcia. przez mikołajki. Gwiazdkę. Wielkanoc. Dzień Dziecka. zakończenie roku. ale też wycieczki. spotkania z ciekawymi ludźmi. teatrzyki (to wszystko opisywane z dużym poczuciem humoru). 

A jednocześnie będzie spędzał  czas z Frankiem w jego domu. gdzie świat dorosłych czasami go przerasta. a mimo to próbuje go na swój sposób zrozumieć.

Krzysztoń z ogromną wrażliwością oddaje sposób patrzenia i rozumowania dziecka (także charakterystyczne dla tego wieku „myślenie magiczne”). Uczy. jak radzić sobie z kłopotami. pokazuje rozwiązania. 
„Przeźroczysty chłopiec” jest też ważną książką dla rodziców. Przeglądając się w oczach dziecka. uczymy się być… lepsi. 

Można by powiedzieć „Nieco młodszy i bardziej refleksyjny ‚Mikołajek’”. Albo „Współczesne ‚Dzieci z Bullerbyn’”. Ale ja życzę książce Antoniny Krzysztoń. by – jak jej piosenki – trafiła do serc wrażliwych ludzi – dzieci i dorosłych. I stała im się tak bliska. jak ‚Mały Książę’. Bo w pełni na to zasługuje.
Dorota Koman

Antonina Krzysztoń wydała 15 płyt. Zadebiutowała w 1981 roku na Przeglądzie Piosenki Prawdziwej w Hali Oliwii. W 1983 r. wygrała Krakowski Studencki Festiwal Piosenki. Pierwsze kasety wydała w wydawnictwach podziemnych (CDN. Nova. Solidarność Wielkopolska ). W tym czasie występowała w kabarecie Pod Egidą. w Muzeum Archidiecezji u Ks. Andrzeja Przekazińskiego i w sławnym z niezwykłych działań artystycznych kościele na Żytniej. Od lat występuje w teatrach. kościołach. filharmoniach. Na wielu festiwalach. koncertach związanych z piosenką poetycką i religijną. Współpracowała m.in. z Leszkiem Możdżerem. Michałem Lorentzem. Wojciechem  Konikiewiczem. Mateuszem Pospieszalskim. Wojciechem Waglewskim.  W 2006 r. za działalność artystyczną otrzymała Order Odrodzenia Polski.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 23.9


ISBN

9788380644137: Wydawnictwo

Format

4: https://woblink.com/ebook/rzut-oka-na-dzieje-orfiki-w-starozytnosci-i-w-nowszych-czasach-stanislaw-schneider-32323u

Cena:darmowe ebooki, socjologia sportu, nicky pellegrino, świetliński neonatologia pdf, rachunkowość zarządcza metody i zastosowania pdf, więzień labiryntu tom 1, mp3 j, zmierzchnica, sulamitka, zatoka świń pdf, e turystyka, biologia egzamin gimnazjalny powtórka, arma 2 dayz, 31 korytarzy pdf, rachunkowość zarządcza metody i zastosowania pdf, pokrzyk puzyńska pdf, dzikowy skarb, the last of us solucja, tomasz wiścicki, anaruk pdf, blanka lipińska kolejne 365 dni, stary człowiek i morze książka pdf…