Odszkodowania związane z prowadzoną działalnością gospodarczą -rozliczenia podatkowe i ewidencja księgowa

Autor: Grzegorz Ziółkowski

Odszkodowania to nierozerwalny element naszego życia gospodarczego. Ich otrzymanie bądź zapłata wywiera określone skutki podatkowe. Większość z nich jest przychodem. który często jednak korzysta ze zwolnienia od podatku dochodowego. Płacąc odszkodowania. należy przeanalizować możliwość ich zaliczenia do kosztów. Wiele odszkodowań jest bowiem wprost wyłączonych z kosztów. W opracowaniu przedstawiono na przykładach. jak należy rozliczać wypłacane i otrzymywane odszkodowania oraz ich ewidencję w księgach rachunkowych.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Obserwator

Autor: David Thorne

OBSERWATOR

Wie o tobie wszystko

Śledzi każdy twój ruch w sieci

Jeśli staniesz się jego ofiarą. dowiesz się. gdy będzie za późno

Młoda dziennikarka Sophie Fortune znika w tajemniczych okolicznościach. Policja bardzo szybko rezygnuje z poszukiwań. Dziewczyna miała za sobą próby samobójcze. a tym razem zostawiła wiadomość: TO SIĘ MUSI SKOŃCZYĆ. DZIŚ JUŻ KONIEC. 

Zrozpaczony ojciec dziewczyny – choć przed laty. pochłonięty pracą w Dubaju. stracił kontakt z córką – nie chce uwierzyć w jej samobójstwo. Na własną rękę rozpoczyna śledztwo i szybko odkrywa kilka niepokojących faktów.

Zanim Sophie zniknęła. przygotowywała dziennikarską prowokację dla brukowca. w którym pracowała. W tym samym czasie dziewczyna była wie

:

Cena:leszek sykulski książki, czasy teraźniejsze angielski ćwiczenia pdf, kodeks pracy komentarz pdf, oksfordzki podręcznik anestezjologii, tron z czaszek pdf, wskazywanie drogi po angielsku ćwiczenia dla dzieci pdf, matko która nas znasz droga krzyżowa, krzysztof daukszewicz sylwia daukszewicz, cena szczęścia, uncharted 4 poradnik, vi keeland bossman pdf, arystoteles retoryka pdf, grzywocz, 59 sekund. pomyśl chwilę zmień wiele, praktycyzm, autor komedii ludzkiej…