Wydawnictwo

Marginesy: Format

31544

https://woblink.com/product-publication/download/31544/epub: 1

Cena:


ISBN

9788394828912: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/zdrowie-na-wlasne-zyczenie-tom-2-jozef-slonecki-32118u

Cena:


ISBN

9788380643369: Wydawnictwo

Format

8: https://woblink.com/ebook/liliowa-dolina-tomasz-a-kempis-32109u

Cena:


Kameleon

Autor: Victor Gorsky

Kulisy pracy w CBŚ.

Mocna. nieocenzurowana opowieść o pracy polskiego przykrywkowca.

Podziemie narkotykowe w Polsce przeżywa swoje najlepsze lata. kiedy zostaje powołane Centralne Biuro Śledcze. polskie FBI. Maciej Nowacki. policjant i agent w jednej osobie. przez rok nie jest przydzielany do żadnych spraw. aż zostaje skierowany do rozpracowania siatki handlarzy narkotyków na południu Polski. Zaczyna wchodzić w perfekcyjnie zorganizowany świat. gdzie nie ma miejsca dla słabych.

Jak wygląda służba agenta CBŚ? Czy w pracy przykrywkowca można mieć rodzinę? Jaka jest cena podwójnego życia?
Victor Gorsky zaraz po przejściu na emeryturę napisał tę książkę jako formę terapii po zakończeniu pracy w świecie. o którym wolałby zapomnieć…

Victor Gorsky – absolwent WSPol w Szczytnie. oficer z ponaddwudziestoletnim stażem w służbie kryminalnej. zajmujący się w swojej karierze zwalczaniem patologii społecznych. prostytucji. narkomanii. poszukiwaniem osób. Od 2000 r. oficer CBŚ. odznaczony m.in. brązowym Krzyżem Zasługi oraz medalem Zasłużony Policjant. Obecnie na emeryturze. na której znalazł swoje nowe pasje.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 33.6darmowe książki pdf romanse, wiktor suworow lodołamacz, historia powszechna starożytność, wojciech kiełbasiński, mechanizm kreacji pieniądza, serce amicis, nauczyciel etyki praca, legenda o złotej kaczce tekst, niemiecki dla pielęgniarek, refaici, dietoterapia włodarek, powinowactwo biologia, na polach, żuk gnojarz toczy kulke, gramatyka niemiecka z ćwiczeniami dla początkujących pdf, wstrząs obstrukcyjny, moskwa trzeci rzym, szybkie czytanie ćwiczenia pdf, moja walka…