Byliśmy ofiarami ofiar

Autor: Grzegorz Fels

Ostatnimi laty Świadków Jehowy zaczęło w Polsce powoli ubywać. Z pewnością zjawisko byłoby znacznie szersze. gdyby nie praktykowany tam skrajny ostracyzm – zerwanie wszelkich kontaktów z tymi. którzy odważyli się opuścić szeregi organizacji (nie wyłączając z tego rodziny i przyjaciół). Niemal wszyscy byli Świadkowie Jehowy odczuli to piętno odrzucenia na sobie. Niektórzy z nich. nie mogąc pogodzić się z narzuconą izolacją. leczą psychiczne rany. a nawet – w skrajnych przypadkach – odbierają sobie z tego powodu życie. Mimo wszystko jednak. wielu dotychczasowych wyznawców decyduje się odejść. uświadamiając sobie. jak bardzo dali się zwieść amerykańskiej Centrali. Niemały wpływ na te ich jakże trudne decyzje miało uświadomienie sobie błędnych i często zmieniających się doktryn (w tym podawan

24.9: https://woblink.com/ebook/dzieciece-zabawy-tomasz-mroz-128189u

Cena:


Pół życia

Autor: Mats Strandberg

Jessica nie może przestać myśleć o miłości swojego życia. Jakobie. Dlaczego zniknął tak nagle. bez wyjaśnień. zostawiając tylko króciutki list? „Przepraszam. Nie mogę powiedzieć dlaczego. Nie szukaj mnie. Nie nienawidź”. Nie daje jej to spokoju. Mimo sukcesów w pracy. nie potrafi cieszyć się życiem. Mijają lata. Jessica zawiera nowe przyjaźnie. buduje nowe związki. Ale nie może zapomnieć o Jakobie.

Kiedy umiera jej babcia Viola. Jessica musi oderwać się od własnych problemów. Postanawia spędzić kilka miesięcy w domu Violi na południu Szwecji. Babcia pozostawiła po sobie pamiętnik. w którym opisała swoje życie w latach pięćdziesiątych w Szwecji oraz dramatyczne wydarzenia. które zmusiły ją do dokonania wyborów mających wpływ na całą rodzinę. Jessica uświadamia sobie. że zarówno ba

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


Kazania. tom II

Autor: Jan Tauler

II tom Kazań jednego z najwybitniejszych mistyków średniowiecza i najsłynniejszego kaznodziei niemieckiego XIV wieku.

Głównym przedmiotem. wokół którego koncentruje się tematyka Kazań. jest unio mystica – mistyczne zjednoczenie duszy z Bogiem. Formą swoją związana z konkretnym środowiskiem i epoką nauka ta odnosi się do każdego człowieka. niezależnie od tego. czy żyje w klasztorze. czy na świecie. Jest to po prostu nauka o drodze człowieka do Boga.

Gdy miłość rozpoczyna swe dzieło. nie wolno ci ani na moment się usunąć spod jej wpływu.

Musisz iść za jej porywem i huraganami.

Nigdy się nie poddawaj przygnębieniu. bo jest ono wrogiem wszelkiego dobra.

Gdy zauważysz. że Bóg pociąga cię wewnętrznie. wtedy zostaw wszystko. pójdź za Nim z prostotą. porzucając wszystkie obrazy.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 39.99


https://woblink.com/product-publication/download/128415/epub

1:

:

Cena:książki romanse współczesne, culpa, ćwiczenia z mikroekonomii z rozwiązaniami pdf, totem inteligencki, mróz testament pdf, how białas, książę litewski, szkice piórkiem pdf, humanae vitae pdf, genialna przyjaciółka elena ferrante, kaczka dziwaczka mp3 chomikuj, sayaka murata, historia jezyka polskiego, mechatronika książka, verner von braun, małgorzata dąbrowska kardas, maria skłodowska curie biografia, historia prawa pdf, mozg sie myli, katarzyna kasia rok urodzenia, przejęcie chmielarz, metody badan pedagogicznych…