Troska

Autor: Eve Ainsworth

Marty i Daisy udają przez całe życie. Marty udaje. że jego mama z dnia na dzień nie traci kontaktu z rzeczywistością. Daisy udaje. że jej rodzice nie wykańczają się. opiekując się jej nieuleczalnie chorym bratem. Oboje udają. że wszystko jest w porządku. Ale z udawaniem jest tak. że w pewnym momencie musi się skończyć. I co dalej?

„Troska” jest mocnym spojrzeniem na życie dwójki młodych ludzi. którzy odnajdują się pomimo przeciwności losu.

 

Świetnie napisana historia przez Eve Ainsworth – autorkę ‚Krzywdy. Historii moich blizn’. ‚7 dni’ oraz ‚Zadurzenia’.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 20.9


ISBN

9788380874701: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/sultanka-kosem-ozlem-kumrular-133367u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/128828/epub

1: Autor

:

Cena:


Jelito drażliwe. Leczenie dietą.

Autor: Stolińska-Fiedorowicz Hanna

Wszystko. co musisz wiedzieć o zespole jelita nadwrażliwego oraz 140 przepisów na pyszne i niepodrażniające przewodu pokarmowego posiłki.

 

Czy wiesz. dlaczego naukowcy nazywają jelita drugim mózgiem?

To właśnie jelita decydują o prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. nerwowego i pokarmowego.

W książce Jelito drażliwe znajdziesz zalecenia dietetyczne. a także proste i smaczne przepisy. dzięki którym posiłki znów będą sprawiały ci radość.

Zawarte w niej informacje i porady są wsparciem dla osób cierpiących na każdą postać zespołu jelita nadwrażliwego. 

W książce Jelito drażliwe dzielę się wiedzą. jak radzić sobie z problemem zespołu jelita nadwrażliwego na podstawie do

31.9: https://woblink.com/ebook/kopnij-pilke-ponad-chmury-iwona-szelezinska-134113u

Cena:


Krupówki

Autor: Kuba Szpilka

Partner wydania: Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem

Chociaż nie wydarzyło się to bardzo dawno temu. jej początki trudno dokładnie opisać. Niegdyś była ścieżką wśród łąk i lasów. ale potem. gdy mała wieś stawała się kolejno letniskiem. stacją klimatyczną. ośrodkiem walki z gruźlicą. centrum turystycznym i wreszcie modnym kurortem. zmieniła się i ona.

Krupówki – symbol miasta i serce zakopiańskiej historii – charakteryzuje nieustanny ruch. narastanie pomysłów. idei i interesów. Dla jednych to chaos. dla innych wyraz wolności. I chociaż. jak twierdzą autorzy. megalomanią byłoby twierdzić. że pewne zjawiska występują tylko w Zakopanem. to krótka historia i niewielka powierzchnia czynią z tego miasta idealną „doświadczalną pracownię”.

Kuba Szpilka i Piotr Mazik opowiadają o Krupówkach. najsłynniejszej ulicy w Polsce. opisując skomplikowane procesy. zdarzenia i postaci. które zdecydowały o jej istnieniu i obecnym kształcie.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9przetrwać belize, mały oświęcim, ryszard tokarski, miron białoszewski pamiętnik z powstania warszawskiego pdf, stara pijaczka, proces rdzawienia, pan tadeusz 13 księga, kompozytorzy polscy 21 wieku, rekreacje mikołajka, parchwitz, zakażenia wirusowe, krzyżacy audiobook za darmo, biologia na czasie emilia bonar, remigiusz mróz ebook za darmo, dlaczego nie rozmawiam już z białymi o kolorze skóry ceneo, na posterunku, jednominutowy menedżer, zranione uczucia online, agnieszka lingas łoniewska pdf, sparks z każdym oddechem, isfj, pokolenie 89, reforma władysława grabskiego, metody i techniki badań pedagogicznych pdf…